^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
12.08.2017 10:30
943 переглядів
0 коментарів
На Катеринопільщині шукають винного у справі про вирубку дерев

7 серпня у Катеринополі відбулося підготовче судове засідання у справі про вирубку дерев на березі річки Гнилий Тікич в смт. Єрки. Суддя Олег Баранов повідомив про ухвалу апеляційного суду Черкаської області та про виявлені і не усунуті недоліки вказані в ухвалі Катеринопільського суду. Після чого суддя заявив про самовідвід.

При цьому захисник обвинуваченого Віктор Васьковський зауважив: «Суддя проявив принциповість. Якби я був на місці судді Баранова, то вчинив би так само».

Розгляд заяви про самовідвід буде розглянуто Катеринопільським судом після 8 серпня 2017 року.

Нагадаємо, у травні Катеринопільський суд визнав, що звинувачувальний акт містить істотні прогалини у викладенні фактичних обставин. Через неконкретність обвинувачення, яке могло б призвести до перекладання на суд обов’язків інших правоохоронних органів, акт повернули в прокурору для усунення недоліків.

Прокурор не погодився з ухвалою суду і звернувся з апеляційною скаргою, в якій просив скасувати ухвалу та призначити судовий розгляд в суді першої інстанції. 3 липня колегія суддів судової палати в кримінальних справах апеляційного суду Черкаської області встановила, що обставини, зазначені в ухвалі, не перешкоджають проведенню підготовчого засідання і призначення кримінального провадження до судового розгляду та не впливають на законність проведеної дії. Відтак апеляційну скаргу прокурора задовольнили.

Отже, судові перипетії тривають, дерев немає, винного поки теж.

Микола ЗАМКОВЕНКО

Читайте також: У Єрках ремонтують дороги та облаштовують футбольне поле