^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.08.2017 13:00
978 переглядів
0 коментарів
Незабаром Тальнівський колектор буде як новий

У Тальному вперше за багато років проводиться прочистка каналізаційного колектора, який було побудовано в 1972-1973 роках.

Прочистку проводить київська фірма, тому що в нашому місті немає необхідної для цього техніки. Наразі по місту працює установка, яка під тиском 110-150 атмосфери промиває каналізаційні труби. Уже прочищено 1444 м колектора. Для цього використано близько 25 тонн води.

Незважаючи на потужність установки, деякі ділянки каналізаційної системи прочистити не вдається (важко навіть уявити яка кількість бруду зібралась у трубах більш як за сорок років).

– Дуже добре, що з бюджету об’єднаної громади виділили кошти для проведення даних робіт. Це в подальшому зменшить витрати на усунення аварійних ситуацій. У майбутньому необхідно буде провести очистку каналізаційних насосних станцій, – каже міський голова Олексій Юрченко.

Зауважимо, роботи проводяться за сприяння міського голови Олексія Юрченка, виконавчого комітету Тальнівської міської ради, начальника КП «Водоканал» Володимира Росола. Вартість прочистки – 45 грн. за погонний метр.

Світлана ГУЦАЛ

Читайте також: Медична реформа добралася вже і до Тального