^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.08.2017 11:51
804 переглядів
0 коментарів
Шкільне спорядження через інтернет

─ Я свого 10-класника Миколку через "OLX" останнім часом збираю до школи, ─ розповідає звенигородчанка Світлана Ткач. ─ Зазвичай, одяг я купую новий. Але й не можу стриматися, коли безкоштовно фірмові речі віддають.

Недавно знайшла оголошення, де віддавали даром кросівки "Adidas" і рюкзак "Nike". Вирішила, як тільки розмір кросівок сину підійде, обов’язково візьму. І на диво – підійшов. Взяла, не роздумуючи.

Коля задоволений. Ні в кого таких речей у класі нема. І майже не видно, що ношені.

Ще купую через інтернет багато книжок. Тих, що для підготовки потрібні, а в шкільній бібліотеці немає, або ж є, та не для всіх. Здебільшого це посібники з української, англійської, довідники, словники, відеокурси тощо. Беру вживані, діти пройшли курс – книги залишились. Звісно, батьки їх віддають утричі дешевше, або за символічну ціну. А що з ними робити? Зайва макулатура в хаті.

Цього разу збір до школи нам обійшовся приблизно у 2800. Але ж це ще не все. Провчиться тиждень-два, і вже можна знову зошити, посібники докуповувати. У кожного вчителя свої вимоги. А згодом треба вже думати про осінню та зимові куртки, взуття.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також:Свинину у Ватутіному продають по 100 гривень