^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
08.08.2017 10:22
2237 переглядів
0 коментарів
У Новоселиці похоронили батька трьох дітей

У п’ятницю Новоселиця оплакувала молодого чоловіка, 1986 року народження. На початку тижня він зник, а знайшли його на 4-й день повішаним на паркані одного із нежилих дворів. Офіційна причина смерті – суїцид. У горі залишилась дружина і троє діток, 4-те цього місяця має з’явитись на світ. У чому причина такого вчинку з’ясовуємо у місцевих жителів.

─ Жахлива історія, ─ каже новоселицький фельдшер Людмила Салига. ─ У нього прекрасна дружина, дітки. І він, і вона працювали на фермі, коло корів. Діти всі чудові, доглянуті, виховані, чемні, дружелюбні. Вчителі кажуть, що відмінники, мають грамоти. Одні з найкращих діток у школі. Дружина працьовита, розумниця. Купили мотоблока, город обробляли. Усе ніби до ладу. Одне горе – мав нахил до оковитої. Поки не пив, було все добре, а як розв’язував, приходила в родину біда.

Місцеві розповідають, що саме оковита й довела чоловіка до суїциду.

─ Якби не пив, то був би зараз живий,─ каже пані Наталя, тягнучи воду з криниці. ─ А так ─ наробив горя сім’ї. Щось із ним зробилося, пішов десь блукав-блукав, та й повісився на проволоці. Труп розтаскало на спеці, що не можна було й навернутися. Тепер дружині самій зводити на ноги 4-х дітей. Їй же з дня на день народжувати! Що тут скажеш? Дай, Боже, їй сили та терпіння. Добре, хоч з похоронами голова сільради (Павло Прокопенко) та наш фермер (Олександр Ярмоленко) допомогли, все організували.

Пані Наталя вважає, що їхнє село хтось прокляв.

─У цьому році вже було дві спроби самогубства через повішання, родичі врятували, а в минулому було десь до п’яти вішальників. Якийсь час кожен місяць когось хоронили. Було років 3-4 підряд благополучних, а так майже щороку 1-2 вішаються. Чому? Важко сказати. Хтось через хворобу, хтось через скандали в сім’ї, хтось через нещасливу любов, а хтось – через горілку, що, по суті, теж хвороба. Така сумна статистика.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: У Єрках вбили чоловіка