^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
07.08.2017 8:51
1040 переглядів
0 коментарів
Дитячий садок ''Вишенька'' відкрив свої двері для дітлахів

1 серпня Соколівоцький дитячий садок «Вишенька» після гарного ремонту відкрив свої двері для дітлахів.

Роботи почалися ще минулого року восени. Тоді їх проводила сільська рада, а закінчувало вже керівництво Тальнівської громади.

Найбільше оновилася ігрова кімната, або як ще її називають – святкова. Тут все нове: починаючи з підлоги і завершуючи новими шпалерами. Кімната ожила новими яскравими кольорами. Вдихнули нове життя і в кухню: поміняли старе обладнання на нове. Встановили надійні двері.

Щоб дітвора не забувала мити ручки, поставили сучасні умивальники.

Також облаштували ще одну спальну кімнату. Тепер кожна вікова категорія буде мати свою зону відпочинку.

Частково замінили батареї. До речі, дитячий садочок опалюється, як твердим паливом, так і електрикою.

31 липня прийняти роботу та поспілкуватися із колективом приїхали голова міської ради Олексій Юрченко, його заступник Віталій Марченко та начальник відділу освіти Тетяна Коломинська.

– Нам дуже приємно, що представництво міської ради не залишило нас без уваги. І взагалі об’єднана громада прийняла нас з теплом в свою велику родину. Піклуються про нас, не забувають. Похвали і сказали, що наш дитячий садочок один з найкращих у громаді. Це не пусті слова, бо ми скільки вклали сюди своїх сил і терпіння, – розповідає директор дитсадка Галина Притула. – Я хочу подякувати і Олексію Юрченку, і Віталію Марченку, і Тетяні Коломинській і всім депутатам за розуміння! Дуже багато допоміг нам і староста села Володимир Щербатюк. Чи не кожен день він навідується, докладає всі зусилля, щоб закупити потрібні меблі. Дійсно людина з великої літери! Також хочу подякувати за допомогу Валентину Баланюку та Анатолію Карману, бригаді по благоустрою на чолі з Валерієм Куликом та Віктором Цимбалом. І звичайно ж всьому нашому дружньому колективу, який мов бджілки-трудівниці, не покладаючи рук, зробили більше аніж було заплановано.

Ось так і треба працювати, немов одна велика родина – зібралися й зробили неймовірну красу для дітей. Тепер малюки не злазить з оновленого майданчику, і радіють, бо тут для них справжня казкова країна, де їх люблять і завжди чекають.

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: Діти-сироти отримають шкільний одяг