^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.08.2017 23:05
1332 переглядів
0 коментарів
Туристична афера на Тальнівщині

Родина Нечипоренків з Тального мала б відправитися відпочивати до сонячної Херсонщини. І квитки купили, і купальниками запаслись. Віддали солідну суму за тур відпочинок наперед, який включав: готель, обіди, басейн та декілька екскурсій. Здавалося б чого ще душі бажати, їдь і насолоджуйся. От тільки щось пішло не так. Туристичні агенти, які займалися влаштуванням відпочинку для сім’ї з 4 людей мов крізь землю провалилися.

– Телефон виключений, оголошення в Інтернеті зняті. Ми просто шоковані,– говорить Генадій Миколайович,– я вирішив зв’язатися з готелем, де буцімто мав бути наш номер, адміністратор переглянув броні на місяць вперед, і нас там нема. Що саме страшне, вже три роки поспіль ці люди влаштовували нам відпочинок, то в Одесі, то в Бердянську, все було на вищому рівні. А тут просто на рівному місці розвели.

За словами родини наклеєне оголошення про відпочинок, вони знайшли спочатку в одному із Тальнівських магазинів, а далі пробили інформацію по інтернету. Вірити було чому, адже багато сімей з Тальнівщини дали «компанії» хорошу оцінку, тим самим перевіривши їх на фальшивість.

– Гроші звичайно ніхто не поверне, та й скаржитися сенсу нема, самі винні,– каже Віра Нечипоренко,– такі наївні, як діти. Можна ж було звернути увагу хоча б на те, що вони вперше попросили надати всю суму наперед. Але пояснили це тим, що готель дороговатий, і краще відразу заплатити, і ще декілька побрехеньок склали, та ми й подумати не могли – повелися! Це нам наука на все життя!Краще витрати більше свого часу і самотужки влаштувати відпочинок. Тепер будемо насолоджуватися красотами рідного Тікича, натомість уявлятимемо морські хвилі,– сміється жінка.

Родина намагається говорити з гумором, проте розпач приховати неможливо. А на дворі спекотне літо – сезон відпочинку. Всі зупинки і стовпи обліплені гарячими турами на море та привабливими пропозиціями із знижками.

Коли чекаєш автобус, то можна й почитати, що пропонують махінатори, але тільки і того, нічого серйознішого! Якщо ж хочете дійсно відпочити, не довіряйте цей процес нікому іншому, займіться підготовкою власноруч. І горизонти розширите і фінанси притримаєте!

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: У Бродецькому ''міняють'' старі гроші на нові