^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
03.08.2017 16:23
1686 переглядів
0 коментарів
На Тальнівщині дві доби вирувала негода

Під вечір 27 липня у Тальному випав град величиною з перепелине яйце. Від негоди у людей на масиві Перемога та по Комунальній повибивало шибки і побило балкони. Кажуть у декого градом побило автомобілі.

Наступного дня працівник РЕМу Павло Кваша написав у Facebook:

«Вчора пройшов град з буревієм. На базі Тальнівського РЕМу позривало шифер і побило вікна. Знеструмлено пів району. Вчора ввечері, вночі і сьогодні зранку працюють бригади для усунення аварій. Добре, що хоч цього разу передали, що в нас пройшла негода і є аварійні роботи. Бо в цьому місяці це вже третя негода, яка робить шкоду, але наше керівництво боїться передавати і говорить, що в нас все нормально. Ось і зараз йде дощ і гроза, а хлопці працюють на виїздах».

І дійсно, у ніч проти п’ятниці негода повторилася. У Червоному, Глибочку, Колодистому, Кривих Колінах, Лоташевому та Піщаній град повибивав у людей та в господарствах майже весь урожай, позамулював городи, у декого побив шифер та шибки на старих вікнах. Повалило дерева. У Червоному, де два рази випав великий град і злива, на тракторній бригаді негода скинула навіс. У Глибочку лив такий дощ, що на схилах повимивало багатометрові ями, прорвало декілька дамб, внаслідок чого миттєво збільшився рівень води у Гірському Тікичі.

– Сімдесят років живу, а давно такого не бачив. Річкою пливли величезні колоди, дерев’яні будки, сміття, – розповідає житель села. – Усе попливло до Кривоколінської ГЕС. У людей позаливало погреби. У Лоташевому і Піщаній теж порозмивало містки і дороги.

Зауважимо, 25 липня бюджетна комісія районної ради проголосувала за надання 50 тисяч гривень на ремонт Чеснопільського клубу, який частково розкрило під буревію 1 липня.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: У селі Розсохуватка, що на Катеринопільщині, град вибив усю городину