^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.07.2017 15:42
1237 переглядів
0 коментарів
Добро завжди повертається, – переконана тальнівчанка Раїса Маляр

25 липня біля базару, що в центрі Тального, жінка поважного віку задарма віддавала абрикоси та аличу. Кожний бажаючий міг отримати безкоштовно по кілограму плодових ласощів. Люди щиро дивуються такій щирій доброті.

– Це бабуся Раїса, що живе біля залізничного вокзалу. В неї, що тільки вродить, те і віддає, – каже пані Олена, яка також чекає своєї черги, – коли були вишні, то теж за спасибі ділилася, правда, там у себе вдома. А це не лінувалася, сама нарвала і принесла на базарчик, щоб роздати людям.

Бачимо декілька відер з абрикосами і одне з аличею. Правда, з кожною хвилиною «щедрот» у відрі меншає, а вдячних посмішок більшає.

Щоб поспілкуватися з жінкою, нам довелося теж постояти в черзі. Але воно того варте. Ласкава і усміхнена Раїса Маляр мріє своїм прикладом надихати інших людей.

– А навіщо мені скільки того добра? Це ж ягоди. Не роздам, то буде одна шана – погниють. Правда, рвати важко, роки вже не ті, – бабуся подає нам пакет з аличею, – навіщо людям купувати, нехай краще витратять гроші на щось важливіше, або пожертвування церві зроблять. Скоро будуть яблука, груші, сливи – не соромтеся, приходьте. Дай Бог мені ще віку та здоров’я, а все інше дрібниці.

Пані Раїса роздала ягоди за годину. Воно й не дивно, всі полюбляють безкоштовне. Основне, щоб ті, хто отримали такий подарунок, не забували і самі час від часу робили добро.

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: Підприємець прибрав єврейське кладовище