^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.07.2017 8:32
888 переглядів
0 коментарів
Тальнівщина знову у вогні: знищено обійстя у Довгенькому

26 липня о другій годині ночі пожежників поставив на ноги тривожний дзвінок про масштабну пожежу у Довгенькому. Приїхавши на виклик, рятувальники застали страшну картину. Горів двір Ковальчуків по вулиці Жовтневій.

– 120 квадратних метрів обійстя згоріло дотла. Вдалося врятувати лише будинок, – розповідає інспектор Тальнівського районного сектору УДСНС Алла Коренко.

Пожежники кажуть про понад 80 тисяч гривень завданої шкоди.

Сусіди потерпілої розповідають, що пожежа сталася через необачність господині, яка підпалила стерню, після того, як комбайн змолотив пшеницю.

Вогонь миттєво поширився двором. Згоріла й та пшениця, яку тільки-но зібрали, і пів тони минулорічної. А ще… 5 тон брикету, 3 тони вугілля, 30 листів нового шиферу та безліч інших цінних речей.

Пожежа була настільки великою, що гасили її майже чотири години. Пізніше, нам стало відомо, що останнім часом у будинку ніхто не жив. Господарі час від часу навідувалися, бо мають тут город та й за двором наглядати потрібно було.

Зауважимо, представники районного сектору державного сектору надзвичайних ситуацій застерігають від спалювання стерні та пожнивних залишків.

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: Тальнівські рятувальники вчасно загасили пожежу