^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
27.07.2017 12:23
2380 переглядів
0 коментарів
У Лисянці розгорається війна таксомоторів

Минулого тижня лисяни, кому потрапила до рук візитка від таксі "Сольва", були приємно вражені, що це таксі знизило тарифи на проїзд по містечку аж до 20 гривень. Все нібито нічого, новина приємна.

Але коли більш детально оглянули візитку, то побачили дивні водяні знаки із незрозумілим набором тексту. Вони стають зрозумілими, коли прочитати той текст навпаки, тобто справа наліво. Виходить не дуже коректний напис Hu...loBairak.

Напис – зашифрована помста конкуренту Сергію Байраку, який нещодавно відкрив нове таксі в Лисянському районі. Однак це сприйняли як образу на свою адресу і решта жителів селища які носять прізвище Байрак.

Байраки і їм співчуваючі, минулої суботи скликали справжню прес-конференцію за участю мера Лисянки та двох обласних телеканалів. Тим паче, за їхньою оцінкою, нахабство власника «Сольви» перейшло всі межі – Лисянку заполонили біг-борди з принизливим написом.

– Я це так просто не залишу, – прокоментував Сергій Байрак, – Мені радять відповісти такою ж монетою, але подібної непорядності я собі не дозволю. Буду вирішувати цей неприємний інцидент винятково через суд.

Селищний голова Олександр Короленко засудив учинок власника «Сольви» Євгена Головнича, який, за його словами, викликав суспільне збурення в селищі ,і закликав його зняти провокаційні біг-борди.

Звенигородські підприємці, які мимоволі, базарного дня, стали свідками «розборки по-лисянському», висловили своє здивування подібним методам поборювання конкуренції. У Звенигородці біг-борд з таким написом, запевнили вони, не провисів би й дня. Його б або зрізали, або спалили.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Шполяни перекрили дорогу на Черкаси

Відео: На Лисянщині підприємець спаплюжив прізвище свого конкурента