^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
27.07.2017 12:13
1269 переглядів
0 коментарів
Підприємець прибрав єврейське кладовище

За декілька тижнів Тальнівщина вшановуватиме пам'ять розстріляних 76 років тому євреїв. Згадати рідних приїдуть десятки розкиданих по світу нащадків. Зазвичай цього дня ідуть і на єврейське кладовище.

– У Тальному залишилося небагато єврейських родин. Та й ті вже поважного віку, – розповідає тальнівчанка Валентина Тітлер. – Нам важко самим прибрати усе кладовище, тому попросили допомогти підприємця Юрія Столярського. Він залюбки відгукнувся. Зробив роботу на совість: де можна було – обкосив тракторцем, де важче добратися – бензокосою. Від імені усіх, чиї рідні поховані на цьому цвинтарі, дякую Юрію Олександровичу за допомогу!

Нагадаємо, минулого року із однієї з братських могил розстріляних 75 років тому тальнівських євреїв невідомі вкрали майже всю огорожу. Акт вандалізму виявили члени єврейської громади, коли, готуючись до заходу, прибирали територію. Злочинців так і не знайшли.

Огорожу на братській могилі власним коштом відновив житель Кривих Колін, меценат Володимир Мовчан. Ще й нову лавочку встановив.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Три воїни АТО посмертно стали почесними громадянами Тальнівщини