^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
26.07.2017 8:30
1725 переглядів
0 коментарів
Як Катеринопільська селищна рада розподілила 400 тисяч

На останній сесії Катеринопільської селищної ради від 14 липня розгорнулась жорстка боротьба за вільні кошти. З пропозицією про підтримку звернулись до депутатів ліцей, музична школа (ремонт), відділ освіти (харчування, перевезення дітей), лікарня (ремонт, придбання інсуліну) тощо. З’ясувалося, що в районі чимало проблем і всі вимагають якнайшвидшого вирішення.

─ Не розумію, навіщо писати план соціально-економічного розвитку, якщо потім витрачати кошти на те, що в ньому не значиться, ─ скаржився селищний голова Іван Гегедош. ─ У мене в резерві близько 400 тисяч, а пропозицій уже назбиралось на 2 мільйони. І більшість із них – не наша стаття витрат. Ми згодні допомагати, співфінансувати, але не все відразу, по черзі, оскільки в селища є і свої потреби.

Після численних дебатів та підрахунків сесію вирішили перенести на наступний тиждень. Про її результати ми дізнались окремо.

─ 6 тисяч у нас пішло на соціальну допомогу, здебільшого для онкохворих, ─ поінформував Гегедош. ─ Це наші мешканці, і ми не можемо стояти осторонь їхнього горя.

18 тисяч гривень ─ на придбання інсуліну (про що просила лікарня) для місцевих жителів, хворих на діабет. Так сталося, що раніше цей препарат виділявся централізовано. А тепер просять підтримки з місцевого бюджету. Відмовити просто неможливо, адже від цього залежить життя людей.

20 тисяч ми віддали на спорт – ФК "Катеринопіль" задля участі у 2-му турі змагань. Гроші підуть на спорядження, харчування команди тощо. Молодь – це наше майбутнє, а здорова молодь – здорове майбутнє. Гріх не піклуватися про наших спортсменів.

На поточний ремонт доріг селищна рада виділила близько 300 тисяч. Зараз уже відремонтовано вулиці В’ячеслава Чорновола, Сергія Єфремова та провулок Івана Франка.

8 тисяч піде на співучасть у проекті "Безпечний перехід" (сонячні батареї, підсвічування в нічний час).

10 тисяч ─ на ветеринарні заходи, насамперед – вакцинацію та стерилізацію безпритульних собак. Навесні ми вже подібне проводили, але підростають малі цуценята, та й нових, на жаль, несвідомі громадяни не припиняють викидати на вулицю. Місцеві видання, та й окремі люди, часто наголошують, що цю проблему треба постійно тримати на контролі. І це правильно. Зважаючи на безпеку людей, дорожнечу ліків та сучасні гуманістичні норми, маємо за обов’язок подбати про братів наших менших.

30 тисяч передаємо на ремонт музичної школи. Звичайно, цих коштів не вистачить, щоб повністю відремонтувати будівлю. Але наразі ми можемо виділити саме таку суму.

22 тисячі – на бетонні роботи в садочку "Сонечко". Там біля цоколю відійшло вимощення, треба зробити так, щоб вода не затікала на нульовий поверх.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: На ставку в Катеринополі після дощу з’явились лебеді