^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
24.07.2017 17:30
1736 переглядів
0 коментарів
Лисянський Ленін виявився коштовним металобрухтом

20 липня відбувся аукціон із продажу демонтованого у Лисянці бронзового пам’ятника Леніну. Претендували на участь у торгах аж 14 учасників, однак затвердили заявки лише чотирьох. Виграв аукціон учасник під №11. Він запропонував  найбільшу суму – 147 010 гривень. 

Торги тривали від 9 години до 19:40.

"Ми не очікували, що торги будуть настільки запеклими. Результат: +25% до початкової вартості, або додаткові 30000 грн. до бюджету продавця – Лисянської селищної ради", – написав у соцмережах генеральний директор компанії, яка організовувала торги Віктор Вишньов.

– Леніна вагою 1850 кілограмів продали учаснику за номером 11. Його прізвище чи назву підприємства, як того вимагає протокол, повідомимо пізніше, – коментує подію селищний голова Олександр Короленко. – Пам’ятник Леніну стояв у центрі Лисянки з 70-их років і перебував на балансі селищної ради. Його демонтували після революції Гідності в 2014 році.

На що потратять кошти з продажу, вирішить наступна сесія селищної ради. Скоріше всього вони підуть на спорудження пам’ятника героям АТО та Майдану і поліпшення стану доріг в райцентрі.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Лисянські депутати ''завалили'' інноваційні школи і закрили виробничий комбінат