^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.07.2017 22:41
1845 переглядів
0 коментарів
Депутати Тальнівської районної ради виділили на свою діяльність 782 тисячі гривень

Вперше в історії Тальнівської районної ради депутати матимуть власний депутатський фонд. Таке рішення ними було прийняте 14 липня.

На 2017 рік депутатський фонд складатиме 782 тисячі гривень. З розрахунку 23 тисячі на одного обранця. Якщо депутат ігноруватиме участь у роботі комісій та сесій або не братиме участь у заходах, сума коштів йому може бути зменшена.

Кошти депутатського фонду використовуватимуться відповідно до звернень депутатів на виготовлення проектної кошторисної документації на мікро- та макропроекти розвитку громад; облаштування дитячих майданчиків; ремонт доріг; проведення в бюджетних установах району поточних та капітальних ремонтів приміщень та покрівель, придбання меблів, обладнання, матеріалів для ремонту, покращення матеріально-технічної бази, а також на інші видатки, спрямовані на задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів району.

Під час розгляду питання голова районної ради порадила головам сіл, де нема жодного депутата районної ради, активніше співпрацювати з обранцями. Тоді, дивись, і в їхні села щось перепаде.

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Міський голова Тального відмовився від великих премій