^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
17.07.2017 0:54
1293 переглядів
0 коментарів
Мар’янівські школярі ''обживалися'' в Європі

Виготовивши власноруч "закордонні паспорти", пройшовши, як і годиться, "митний" контроль, мар’янівські школярі вирушили в дорогу. Німеччині першій випало за честь приймати гостей з України.

– Ми ознайомилися з видатними пам'ятками культури, а в театрі із превеликим задоволенням подивилися виставу "Червона Шапочка" мовою оригіналу, - розповіла начальник дитячого табору Олена Щибря. – А далі Італія. Після екскурсії туристичними місцями потрапили на справжнісінький кулінарний майстер-клас. Ця "Пекельна кухня" поглинула кожного із нас: діти виготовляли відому всьому світові італійську пасту, робили бутерброди та роли. Потім була Фінляндія, Велика Британія, Чехія… Кожна країна відкривалася нам по-новому, захоплювала своїми шедеврами. В Іспанії команди "Тореадорів" і "Дон Кіхотів" змагалися на кращого знавця культурних та історичних звичаїв країни. Конкурс зачісок та макіяжу, показ мод у Франції, відкриття олімпійських ігор у Греції… Що може бути прекрасніше? І хто з вас не мріяв потрапити на Віденський бал? Які ж красиві, з чудовими зачісками, у бальних довгих сукнях кружляли на балу наші "Попелюшки".

А потім юні таборяни одягли свої вишиваночки, обняли столітню сріблясту липу з часів ще пани Мар’яни, на честь якої названо село. І…"повернулися" з Європи додому.

"Європу", не виходячи з рідного села, дітям організували директор школи Ірина Гаврилюк, сільський голова Микола Бурлака, керівники компанії ТОВ "ЧМК" Іван Бєлопольський, Олег Розгон, Борис Недзельський, генеральний директор "Агро-Вільд Україна" Наталя Піскарьова, фермер Валерій Прудиус, підприємець Людмила Холод. І пообіцяли наступного разу організувати школярам реальну поїздку до європейських країн. Тим паче, що далеке зарубіжжя для них не таке вже й далеке.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: ''В гостях добре, а вдома краще''. Чи, може, навпаки?