^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
08.07.2017 13:32
988 переглядів
0 коментарів
Стасик Лисенко відсвяткував перший ювілей у Стамбулі

Ще в квітні 4-річного катеринопільчанина Стасика Лисенка відвезли у Туреччину для видалення пухлини головного мозку. Вітчизняні лікарі не зважилися робити операцію такому маленькому пацієнту. 10 квітня хлопчика прооперували у Стамбулі, про що повідомили в соціальних мережах. З тих пір інформації про стан дитини було мало. Люди хвилювалися. І от – довгоочікувана звістка. Стасик відсвяткував свій перший ювілей – 5 років.

"Неначе вчора … а вже 5 років пройшло з того дня, коли я стала найщасливішою людиною, я стала мамою, ─ написала Юля Тищенко 4 липня у "Фейсбук", ненька малюка. ─ Багато пережито за ці роки .... перша посмішка, перші "жубки", перше слово, перші кроки ... Швидко летить час і його не повернути, а попереду стільки всього .... Ціле життя маленького чоловічка, синочка, кровиночки, частинки мене (адже дітки для батьків і в 20, 30, 40 ... років залишаються дітками, не дивлячись на цифри прожитих років.) Прошу у Бога здоров'я для сина, світла на його шляху, Ангела Охоронця за спиною. Величезне спасибі Наталії Хоржевскій за сюрприз, за те, що примчала до нас, відклавши всі свої справи і плани, розділила з нами радість маленького ювілею, дуже порадувала іменинника подарунками. Велике спасибі всім за привітання, ми прийняли всі побажання в наші серця. Любимо всіх і цілуємо!!!"

Не забув привітати малечу з ювілеєм і його рятівник – Дмитро Комаров, що взяв активну участь у зборі коштів для лікування хлопчика.

"Пам'ятаєте Стасика, якого ми з вами нещодавно відправили в Стамбул для видалення пухлини в стовбурі головного мозку? ─ запитує мандрівник. ─ Днями йому виповнилося 5 років. Малюк продовжує реабілітацію. Стан важкий, але стабільний. Прогноз до чергового обстеження дати важко. Попереду обстеження, і тільки потім визначиться подальша тактика лікування. Не виключений ще один курс хіміотерапії. Але найголовніше ─ Стас не здається і активно бореться. У нього з'явилася подруга з Кишинева ─ 4-річна Маргарита, яка в цій же клініці бореться з пухлиною головного мозку. Малюки разом гуляють, граються.

З днем народження, Стас! Мільйони людей з тобою. Ти повинен перемогти. Інакше не може бути. Сил твоїй мамі Юлі!

І спасибі Наді Дорофеєвій і всім її передплатникам за те, що вчасно підключилися і допомогли зібрати кошти. Спасибі Олені Семиліт за координацію дуже складного процесу відправки на лікування."

Нагадаємо, що за підтримки Дмитра Комарова, Надії Дорофеєвої та Олени Семиліт у квітні цього року задля відправки Стасика Лисенка на лікування в Туреччину за 3 дні зібрали рекордну суму – 110 тисяч доларів.

Вітаємо нашого маленького земляка з його першим ювілеєм та бажаємо йому довгого й щасливого життя! І головне – міцного здоров’я!

P. S. Наталія Хоржевська – українка з Туреччини, волонтер, медик, родом з Херсона, з 2000 – го року живе у Стамбулі. У 2015 році зібрала й передала понад 15 тисяч доларів на потреби українських військових.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Стасик, живи!!!