^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
03.07.2017 21:25
5088 переглядів
0 коментарів
У вівторок на Звенигородщині поховають захисника України

– 4 липня об 11 годині, в селі Шевченкове Звенигородського району відбудеться похорон Героя, який загинув в зоні АТО! Сергій оберігав Україну і всіх нас від московської орди з 2014 року! Я із волонтерами міста Ватутіне були в Сергія на передових рубежах декілька разів, він був справжнім воїном! Вічна пам'ять тобі, друже, і земля пухом! – повідомив у "Фейсбук" депутат Ватутінської міськради Олег Ступник.

– Сергій загинув першого липня під Пісками Донецької області внаслідок підриву на розтяжці. Служив контрактником. І це вже був не перший його контракт. У нього вся сім’я героїчна. І брат служив, і сестра була в АТО, уже повернулись. Ще один брат – Віктор Бойко – загинув, захищаючи Вітчизну, у 2014 році, – розповів сільський голова Шевченкового Сергій Смалько.

– А кажуть, що герої не вмирають... Та все одно, тяжко усвідомлювати, що людина, з якою провела частину дитинства, живучи по-сусідству, навчаючись у школі та граючись у м'яча, загинула. Найдобріший однокласник. Вже тоді він був справжнім чоловіком, захищаючи дівчат від "нападів" задиракуватих хлопців. Наш "Вампірчик", шкода, що так сталося. І на душі гидко-гидко від поганої новини про твою смерть. Найбільше, що ми можемо зробити для тебе – пам'ятати тебе. Бо все ж таки, Герої не вмирають..., – написала Наталія Олійник на сторінці Сергія у "Фейсбук".

Сергій Петрович Дядченко народився 23 вересня 1979 року. Одружений, дітей немає. Залишились мати, дружина, сестра та брат. Батько помер раніше.

Редакція висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Царство Небесне Герою.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ