^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
18.06.2017 17:36
364 переглядів
0 коментарів
Маємо інших ''героїв'': призовників ''виловлювали'' мобільні групи

Як ніколи до цього, складним на Звенигородщині виявився весняний призов на службу до Збройних сил України та інших військових формувань.

На думку військового комісара Звенигородського РВК Романа Здоренка, велика доля вини у цьому керівників сільських рад, які не забезпечили явки призовників, проігнорувавши цим свої прямі обов’язки.

"Ми зіткнулися з фактами відвертих відписок посадовців про відсутність призовників за місцем проживання замість прямого виконання свого обов’язку, - повідомляє Роман Здоренко у місцевій газеті. – Відповідно було прийняте рішення створити мобільні групи з числа працівників військкомату, які в призовний період займалися розшуковою роботою. Спрацювали вони надзвичайно результативно, бо ж призовників за руку приводили до призовної дільниці. І, як результат, планові завдання, доведені до виконання Черкаським обласним військовим комісаріатом, виконали в повному обсязі".

Водночас щодо посадовців Шевченківської та Княжицької сільських рад, де мобільним групам довелося особливо піднатужитися, було складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Побитого єрківського атовця Юрія Поповича забрали з лікарні додому