^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
17.06.2017 0:13
244 переглядів
0 коментарів
У Звенигородці стартували вечори духової музики

Увечері минулої суботи на звенигородців чекав приємний сюрприз: виступ у міському парку духового оркестру районного будинку культури. Оркестранти порадували містян вальсами, фокстротами та іншою популярною музикою минулих років.

Характерно, що вже з перших звуків оркестру в танці закружляли літні пари – таким чином пенсіонери, а їх була тут більшість, показали, що музику треба не тільки слухати, а й танцювати під неї.

Такі вечори духової музики, організовані за ініціативи та підтримки районної ради, мають стати у Звенигородці традиційними.

- Думку про це я виношував давно, ще від того часу, коли дізнався зі спогадів нашого земляка - відомого літературознавця, доктора філологічних наук Юрія Кобилецького, що на початку двадцятого століття в міському саду, як йменувався тоді наш парк, щосуботи ввечері грав духовий оркестр пожежної команди, - розповідає голова Звенигородської районної ради Володимир Кучер. - Аби повернутися до тієї доброї традиції, спочатку відремонтували сцену літнього театру, потому переговорили з керівниками і музикантами районного будинку культури. І, як бачите сьогодні, ідея знайшла розуміння і підтримку…

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Німецький концерн BASF організував конференцію на тему: ''Традиції плюс інновації – плюсуй переваги''