^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
16.06.2017 11:07
1357 переглядів
0 коментарів
На концерті Катерини Бужинської в Тальному прозвучала прем’єра пісні

Концерт народної артистки України Катерини Бужинської тривав дві години при повному аншлагові. У залі Тальнівського центру культури і дозвілля зібралося понад 350 глядачів, які впродовж концерту отримували задоволення від пісень, виконаних наживо.

Хіт "Україна - це ми!" Катерина Бужинська виконала двічі – на початку і в кінці концерту.

Дві години звучали пісні українською, російською та болгарською мовами. Більшість із них давно стали народними хітами. Їх впізнають із перших нот.

І це не дивно. Адже написані вони на слова відомого поета-пісняра Юрія Рибчинського. Його співачка називає "творчим батьком".

Під час виконання пісні "Доченька", Катерина запросила на сцену присутніх дівчаток, які були в залі. Вийшов і один найменший шанувальник. Дітям настільки сподобалося на сцені, що вони "підтанцьовували "ще й декілька наступних пісень.

Протягом концерту Катерина постійно спілкувалася із глядачами, надихала їх своєю енергетикою, розповідала цікаві історії із життя. Зокрема, каже, що в рамках міжнародного соціального проекту "Діти за мир у всьому світі!" співала разом із українськими дітьми у Європарламенті. А коли була на прийомі у Папи Римського, той запевнив співачку, що у неї незабаром будуть власні діти. Не повірила.

– Прийшли в готель, а мене трохи нудить. Тест підтвердив вагітність. А в Україні лікарі сказали, що буде двійня.

Наприкінці минулого року Катерина Бужинська народила хлопчика і дівчинку. Попри те, що співачка кілька років живе на батьківщині чоловіка у Болгарії, народжувала в Києві.

– Дмитро хотів назвати діток в честь нас. Сперечатися не стала, вони - наше продовження. У нас Катюша і Дімочка, - каже співачка. – Я зробила свій вибір – сім’я для мене найважливіше.

Катерина розповіла, як разом із Президентом Болгарії Росеном Плевнелієвим виконали акапельно болгарську народну пісню "Катерино моме", чим викликали оплески присутніх. У Тальному вона її теж заспівала.

На концерті в Тальному Катерина Бужинська вперше виконала пісню "Один на мільйон". Пісня настільки нова, що співачка підчитувала її текст з листочка.

Окремо слід відзначити бек-вокалістку та танцівниць. Вони теж викладалися на всі сто. До того ж, танцівниці змінювали сценічні костюми ледь не на кожну пісню. Коли Бужинська виконувала «До свадьбы заживет» дівчата вибрали собі із залу двох партнерів-танцюристів. Ще одну пару тальнівчан запросила на сцену співачка.

Потім знову улюблені всіма пісні. Описати всі враження від побаченого дуже тяжко.

– Концерт відбувся з аншлагом. Для артиста – це заряд, позитивні емоції, нові звершення та розвиток, – підсумувала Катерина Бужинська. На завершення вона вийшла в зал і сфотографувалася так, щоб було видно переповнений зал.

Після концерту тальнівці ще довго перебували під враженнями, отриманими на концерті.

– Катерина Бужинська – щира і життєрадісна артистка, їй завжди є що сказати глядачеві, – стверджує пані Світлана. – Співачка володіє голосом рідкісного тембру і розкішного діапазону. Вона – одна із небагатьох виконавців, яка співає на концертах без фонограми.

Зауважимо, концерт організували директор міського центру культури і дозвілля Людмила Якименко та заслужений артист України Станіслав Кравець.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Сповідь Василя Шкляра