^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.06.2017 19:40
472 переглядів
0 коментарів
''Хай почує влада: красти землю – зрада!''

7 червня понад 20 тисяч українців взяли участь у мітингу організованому Аграрною партією України. Люди зібралися під стінами Верховної Ради, щоб висловити протест скасуванню мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Учасники скандували: "Хай почує влада: красти землю – зрада!"

Делегація Тальнівського району була представлена тридцяти сімома аграріями. Найбільше було із Поташі – 8 осіб. Із Кривих Колін – четверо. Із інших сіл по 2-3 представники. Висловити своє ставлення до продажу землі поїхала навіть директор Кривоколінської школи Людмила Мудра.

-До організації поїздки активно долучилися районна організація Асоціації фермерів та приватних землевласників і спілки сільгоспвиробників Тальнівського району, - розповідає депутат районної ради Анатолій Ковальов. – Ніхто нікого насильно в Київ на мітинг не гнав і гроші не проплачував. Люди самі виявили бажання висловити протест проти грабунку української нації! Ми згуртувалися і повезли у столицю резолюцію громадських слухань, які відбулися у Тальному 2 червня з приводу пропозицій Уряду щодо продажу земель сільськогосподарського призначення.

Зауважимо, після мітингу голову Тальнівської районної організації Аграрної партії України Анатолія Ковальова запросили на Громадське телебачення.

Його виступ можна переглянути в Ютубі за посиланням "Анатолій Ковальов виступ на ТВ 7.06.2017".

Три мільйони українців підписалися проти запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення. З них – 121 091 жителі Черкащини.

Цього дня звучали десятки сповнених болю виступів. А молодь навіть провела декілька сценок. Під час однієї з них, нібито "народні депутати" влаштували біля Верховної Ради "продаж землі" із торгових яток. Покупцями у них були "Олігарх", "Іноземець" і "Латифундист". Але поки ті торгувалися, молоді активісти по виганяли їх мітлами.

На завершення мітингу, організатори передали народному депутату Віталію Гудзенку, разом із великою хлібиною, текст резолюції зібрання, 3 мільйони підписів українців та близько 400 резолюцій місцевих рад, а також підготовлений Аграрною партією законопроект щодо завершення земельної реформи. Обранець пообіцяв донести вимоги учасників мітингу до парламентського комітету з аграрних відносин і керівництва Верховної Ради.

Нагадаємо, півтора місяці перед цим тривав Всеукраїнський автопробіг, метою якого було привернути увагу громадськості до проблеми продажу землі. Таблички з хештегом " #Не дамо вкрасти землю! " обійшли всю Україну. Підтримали їх і на Звенигородщині, і на Тальнівщині, і на Уманщині.

Завершився автопробіг в урядовому кварталі Києва 7 червня.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Не дамо вкрасти землю!