^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.06.2017 8:39
682 переглядів
0 коментарів
Студінське кладовище зустріло відвідувачів новим парканом та згарищем

Перед Трійцею, другий день якої вважається на студінському цвинтарі поминальним, кипіли активні роботи із благоустрою. Як повідомляли місцеві видання, на допомогу селищному голові, що не вспівав упоратися з обсягом запланованих робіт, прийшли місцеві благодійники. Робота горіла в буквальному сенсі слова.

Як результат – кладовище звільнене від кущів, зарослів, обгороджене парканом за 140 тисяч гривень, але трохи підгоріло.

─ За пару днів упораємось, ─ обіцяла Олена Русаєва із Кайтанівки, що брала активну участь у прибиранні.

І таки впоралися. Кладовище, що досі утопало в зелені, тепер проглядається з усіх сторін. З’явився доступ до старих могил, що раніше губилися в чагарниках.

─ Ми пиляємо, рубаємо, а жінки збирають гілля, носять на кучі, ─ ознайомив із трудовими обов’язками Олег Волков із Шостакового.

─ А навіщо ви тут городите? – цікавились люди, що прийшли обробляти могилки померлих родичів. ─ Адже кладовище і так обгороджене: з одного боку ліс, з іншого – березовий гай. Ще й прохід на одну з лісових доріг законопатили!

─ Це щоб покійники з цвинтаря не втекли? – доскіпувались інші прочани.

Чоловіки усміхались і мовчки робили свою роботу.

─ Я цього не розумію! – вболівала одна сердобольна катеринопільчанка. – Навіщо було влаштовувати цей Армагедон? Скільки гнізд кругом валялося, чим ці бідні дерева й пташки завинили?! А вогнище палахкотіло, мабуть, вище голови!

─ Треба мислити стратегічно, з перспективою, ─ повчав високий молодик сердобольну красуню. ─ Це зараз тут згарище і пеньки, а років через 3-4 буде євроцвинтар з алеями і квітками. От побачиш.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Проводи на кладовищі, де знайшли спокій три герої АТО