^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
02.06.2017 14:58
771 переглядів
0 коментарів
А Ви підтримуєте стосунки із однокласниками?

Наші журналісти поцікавилися, як склалися стосунки з однокласниками у наших земляків, які вже не один рік, як закінчили школу.

Оксана Каплюченко, працює за кордоном, 48 років, Соколівочка:

-Звісно, підтримую. Найчастіше спілкуємося по святах. Телефонуємо одне до одного, щоб привітати з Днем народження чи іншим святом. Та й так заходять розмови про життєве та наболіле.

Ніна Корчевна, пенсіонерка, 62 роки, Тальне:

-Так, спілкуємося. Часто згадуємо шкільну пору, коли ще тільки навчалися. Але з тих днів пройшло дуже багато часу. Не забуваємо привітати одне одного із святами. Спілкуємося по телефону на різні буденні теми.

Інна Собран, працівник сільської ради, 40 років, Павлівка-І:

-Так, підтримую контакти з однокласниками. Обговорюємо життєві найактуальніші теми. Ділимося одне з одним, які зміни трапилися в нашому житті.

Анатолій Захаревич, сільський господар, 51 рік, Кобринова Гребля:

-Я підтримую хороші стосунки зі своїми однокласниками. Часто зустрічаємося в селі. Згадати є що! Сумуємо за шкільними роками, за юністю. Згадуємо ті бентежні часи. З деякими однокласниками спілкуюся по телефону. Ділимося новинами, говоримо про дітей, про плани на майбутнє, якщо будемо живі та здорові!

Варвара Куроп’ятникова, пенсіонерка, 75 років, Поташ:

-Аякже! Більшість моїх однокласників живуть в моєму селі, то ми часто зустрічаємося. Робимо такі собі посиденьки, говоримо про діток, онучаток. Скільки кому добавили до пенсії. Згадуємо школу, молоді роки. Але ми не старенькі, ми мудрі! Деяких ровесників доля закинула в Київ. То з ними по телефону тримаю зв’язок. Не можна забувати тих людей, з якими провів найдорогоцінніші роки!

Віталій Сивокінь, художній керівник сільського будинку культури, 64 роки, Криві Коліна:

-Я завжди на зв’язку зі своїми однокласниками. Часто зустрічаємося в Тальному, буває, просто балакаємо по телефону. А говорити є про що! Основною темою, звичайно, є родина: хто народився, хто заміж вийшла, радіємо разом. Трапляється ведемо розмови про новини, що коється нині в країні.

Підтримуємо одне одного, бо забути легко, а такою дружбою треба дорожити!

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: Послуги репетиторів на Тальнівщині: кого найняти і скільки заплатити