^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
31.05.2017 9:13
443 переглядів
0 коментарів
Мрії збуваються

Психологи кажуть, що мрії збуваються. Потрібно тільки вміти чекати і мріяти з обережністю, щоб не побажати собі чогось поганого. У Катеринопільській школі №1 мріяти вміють. Наприкінці минулого року діти поставили мету – і за п’ять місяців отримали власний літній кінотеатр. Звичайно, для цього довелося потрудитися – організувати ярмарок, напекти солодощів, роздати запрошення, змайструвати лавочки, і головне – знайти спонсорів, які щедро обдарували їх подарунками: купили проектор, апаратуру, матеріали…

І от відкриття омріяного кінотеатру. Настрій святковий, піднесений. Зійшлися і дорослі, й діти, прийшли учителі, представники влади і, навіть, спонсори завітали. Директор Лідія Піддяча подякувала меценатів за підтримку школи, дитячих мрій. Школярі теж дякували – і спонсорам, і вчителям, і батькам, і всім співробітникам рідного навчального закладу, за те, що допомогли їм пройти цей шлях: від задуму до втілення мрії.

Малеча радіє.

─ Я часто сюди ходитиму. Дуже люблю кіно. Особливо про любов, ─ каже 3-класниця Оля Архипенко.

─ А мені більше подобається вдома сидіти, ─ підтримує розмову її подружка Оленка Любота. ─ Тож ходитиму не часто, та й живу далеко.

Старшокласниці Наталя Гірник, Віка Цимбаленко та Карина Радченко в один голос відповіли, що люблять комедії, а районні депутати Микола Ткаченко, Володимир Клеценко та селищний голова Іван Гегедош, мов змовившись, сказали, що віддають перевагу історичним фільмам.

─ Мені треба, щоб фільм був з мечами й шоломами. Тоді цікаво. "Троя", наприклад, або "Олександр" (про Македонського), ─ сміється Іван Гегедош.

Важливо, що організатори попіклувались не тільки про створення літнього кінозалу, але про урни для сміття. Діти, звичайно, запаслися попкорном, насінням та чипсами.

Керував заходом учитель трудового навчання Олександр Бойченко. Він і запропонував переглянути три фільми: 1-й про Україну, 2-й відеоролик з життя школи і третій – художній, обраний за результатами інтернет-голосування. Пропозицію усі радо підтримали.

У кінці перегляду гостей чекав невеличкий святковий феєрверк. Наступний сеанс заплановано на 1-ше червня.

Особливе прохання – приходити всім бажаючим, обов’язково брати з собою гарний настрій, а на завершення ─ допомогти школярам з лавочками, занести їх у приміщення.

Приємного перегляду і здійснення всіх мрій! Ой, ні – не всіх, тільки позитивних!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: У Катеринопільській школі буде власний кінотеатр