^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
29.05.2017 15:34
294 переглядів
0 коментарів
Люди побоюються відвідувати кладовища через змій

Останніми роками у Звенигородському районі, як ніколи до цього, розвелося багато змій. Особливо облюбували вони кладовища. Найбільше їх на центральному кладовищі у Звенигородці, повідомляє Черкаський край.

Змії, як говорить директор кладовища Володимир Бєліков, були тут і раніше, проте цього року вони зустрічаються чи не на кожному кроці, трапляються цілі кубла. Переважає популяція сірої степової гадюки, занесеної до речі, до Червоної книги. Вона вирізняється товстим тілом, широкою головою та темно- сірим, з ромбічним по хребту малюнком, забарвленням.

Про з’яву великої кількості змій директор кладовища інформував міську раду та відповідні інстанції, проте ситуація, як і раніше, залишається загрозливою.

— Змії бояться перегрівання і влітку ховаються у більш-менш прохолодних місцях. Вони, як правило, рідко коли нападають на людей, — розповідає Володимир Беліков, — але коли наступити на плазуна, чи, не доведи Господи, розворушити гадюче кубло, напад їх неминучий. Тому, скошуючи по можливості бур’яни і високі трави, ми водночас радимо тим, хто приходить с юди доглянути могили рідних та близьких, взуватися в закрите взуття з твердою підошвою та запасатися ломакою, якою можна було б відлякати гаддя.