^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
29.05.2017 15:20
803 переглядів
0 коментарів
Автостанцію ''Південна'' планують закрити

Комісія Київради з питань транспорту погодила проект рішення про закриття двох автобусних станцій – "Київ" на проспекті Науки та "Південна" на проспекті Академіка Глушкова. Метою проекту є повне припинення роботи цих автостанцій, ─ повідомляє видання "Київський експрес".

"Ці автовокзали не мають атестатів з 2016 року, вони є центром скупчення нелегальних перевізників у Києві. Сьогодні з Києва здійснюється понад 10 000 нелегальних рейсів. Нашим завданням є звільнення центру міста від незаконних автобусів. У столиці є атестовані автовокзали, які відповідають нормальним європейським стандартам", — сказав Сергій Майзель, член постійної комісії Київради. Окрім того, він наголосив, що Міністерство інфраструктури вже надало позитивний висновок щодо ліквідації цих станцій. Автовокзали "Видубичі" і "Теремки" повністю здатні прийняти всі рейси, що курсують у напрямках Харкова і Одеси. Остаточне рішення буде прийнято на пленарному засіданні міськради Києва.

─ Можливо це й на краще,─ каже звенигородчанка Олена Зайченко, що зараз мешкає в Києві. – Вокзал на Теремках врази комфортніший, побудований за європейськими стандартами. Там є медпункт, новітня камера схову, міні готель, кімната матері та дитини, Wi-Fi, величезне красиве табло, мов у аеропорту. Позаду – мийка для автобусів та станція техобслуговування. Неподалік – станція метро.

Нагадаємо, що автовокзал "Теремки" відкрили на початку грудня 2016 року. Він має 20 платформ, здатних прийняти до 450 рейсів на добу, це приблизно 9 тисяч пасажирів, а до 2019 року тут планується збільшити кількість рейсів до 800.

Фото: ABCnews

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Авто з іноземними номерами будуть конфіскувати