^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
29.05.2017 0:01
592 переглядів
0 коментарів
Свято Останнього дзвоника у Катеринополі

Останній дзвінок – свято завжди радісне, бо попереду канікули, і сумне, бо 11-класникам доводиться прощатись із дитинством, готуватись до подорожі у самостійне життя.

У Катеринопільській школі № 2 кожне свято, як висловилась секретар селищної ради Наталя Цехмістренко, "душевне, родинне". Директор закладу Лідія Мандрика подякувала всім, за рік, що минув – учителям за терпіння і професіоналізм, дітям за гарне навчання й поведінку, батькам за підтримку, владі, спонсорам за допомогу (цьогоріч віднайшли величезні кошти на ремонт даху, значну частину якого вже перекрили), а також побажала 11-класникам легкої життєвої дороги.

─ Життя, на жаль, рідко буває простим, але я вам бажаю, щоб на вашому життєвому шляху було якнайменше труднощів, краще, звичайно, щоб їх взагалі не було, а ті що трапились, щоб ви долали з легкістю і без особливих втрат. Успіхів вам і хай щастить завжди і в усьому! ─ наголосила Лідія Володимирівна.

З вітальними та напутніми словами виступили також заступник голови КРДА Ольга Шарига, Наталя Цехмістренко, батьки.

Далі перейшли до вручення Похвальних листів та привітання переможців обласних і районних олімпіад. Список був досить довгим, отже, старання учителів та учнів не були марними. Школа досягла значних результатів.

Найяскравішою частиною заходу був, звичайно, святковий концерт. Зворушливі виступи першокласників примусили усміхатись усіх глядачів. Учні старших класів декламували вірші та співали пісні. Ансамбль "Рушничок" подарував запальний молдавський танок. Випускники запросили батьків на прощальний вальс.

Попри неабияку дорожнечу (за одну троянду в Катеринополі цього дня просили 40-45 гривень, за гілочку хризантем – 32, а за гвоздику – 16) усі діти стояли з букетами квітів, які в кінці лінійки подарували улюбленим учителям.

Як символ прощання з минулим 11-класники запустили в небо яскраві повітряні кульки. Право здійснити останній дзвінок отримали Андрій Трохименко та Ліна Верич. Вели захід 9-класники Ірина Письмак та Олексій Іванюк.

─ Що будете робити на канікулах? ─ цікавимось у третьокласників.

─ Гуляти. І ще обов’язково на море!!! – поділились планами Коля Войтов та Віталик Калиушко.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: На Черкащині реалізують освітній проект ''опорних шкіл''

Скільки в Тальному коштував букет до ''Останнього дзвоника''?