^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
23.05.2017 19:15
494 переглядів
0 коментарів
Магічний дар є нелегким тягарем

У Черкаській області проживає спадковий маг Олексій Скидан. Він є волхвом, тобто має сан священика у язичництві. А три роки тому смілянин взяв участь у 14-тій міжнародній "Битві екстрасенсів". Наразі маг зі своєю родиною проживає у Смілі, де розвиває слов'янські традиції та проводить спеціальні ритуали. Магічні приладдя виготовляє сам, а інколи замовляє у спеціальних майстрів, - пише Вікка

Ми з Олексієм зустрілися саме тоді, коли він отримував зроблені спеціально для нього статуетки у трипільському стилі. Маг розповідає про значення кожної лінії та символу і показує, що такі самі є і на його перснях.

Олексій Скидан пояснює, що отримав свій дар у спадщину від матері. Та, у свою чергу, від свого дідуся. І так протягом сімох поколінь. Є легенда, що мати прапрадіда Олексія, аби передати здібності сину, відправляла його по квітку папороті. За родинною історією, він знайшов цю рідкісну магічну квітку.

Магічний перстень до Олексія змінив не одного хазяїна і лише віщун зміг з ним упоратися

"Є вроджена екстрасенсорика. Вона найсильніша, якщо розвивати здібності. Є та, якої можна навчитися. Третій вид – примусово отримані здібності. Це коли людина потрапила в особливу ситуацію. Наприклад, помирає стара віщунка, і від неї комусь переходить дар", – каже Олексій Скидан.

Сам він не поспішав перейняти екстрасенсорну спадщину. Каже, що у дитячому та підлітковому віці мало хто готовий мудро розпоряджатися такими силами. Разом з даром на людину покладаються і певні обов’язки. За словами волхва, недосвідчені маги-початківці часто потрапляють до психіатричних закладів. Або, загордившись, що вони мають здібності, починають бездумно чаклувати, не знаючи законів і правил магії, що приводить до серйозної шкоди як собі, так і оточенню.

"У мене була клінічна смерть у 16 років. Після цього отримав здібності. Часто, коли на землі з’являється людина зі здібностями, сили можуть забрати життя інших людей. Наприклад, коли народжувалася моя донька, пологи були дуже важкими. Дружина та дитина могли не вижити і я звернувся до вищих сил. Через 2 місяці після народження доньки померла моя бабуся. Ще за 2 місяці помер дідусь дружини", – розповідає історію власної родини смілянин.

Каже, що в обох його дітей є здібності. Дружина Оксана теж є віщункою.

Свій дар Олексій Скидан називає нелегким тягарем. Адже важко наперед знати про смерть близьких, чути голоси, бачити людей, на яких накладені прокляття. Як зазначає маг, за два місяці до смерті власної матері він це передбачив. Та вдіяти нічого не міг. За словами віщуна, людина тільки у незначній мірі може скоригувати долю.

"Є речі, які прописані олівцем, а є ті, що чорнилами. Перші можна виправити, а останні, на кшталт дати смерті, основних життєвих подій та циклів життя, не змінити. Смерть не можна обдурити, але з нею можна домовитися. Це дуже небезпечний ритуал. Я його ніколи не робив. Плата за одне життя – життя іншої людини", – зазначає Олексій Скидан.

Останнім часом до нього найчастіше звертаються з трьох причин.

"Приходять люди для зняття родових проклять. Часто вони бувають материнськими. Це коли мати прокляла своїх дітей, а страждають від цього наступні покоління. Доволі часто люди звертаються через те, що не можуть завести дітей. Приходять з онкологічними захворюваннями. Їхньою причиною в першу чергу є дитячі образи. Крім того, це генетичне захворювання", – пояснює маг.

Буває, що звертаються до чаклуна з прихованою негативною метою. А трапляється, що магу замість енергетичної допомоги доводиться додавати людям розуму та допомагати адекватно оцінювати ситуацію та себе у ній.

"Якось прийшла на прийом дівчина та заявила, що на ній вінець безшлюбності. Їй до 30 років, тільки зайвої ваги приблизно 50 кілограмів, готувати не вміє, за зовнішністю зовсім не слідкує. А вінець безшлюбності – явище рідкісне, один випадок на 10 тисяч. У таких ситуаціях не треба бути екстрасенсом, щоб зрозуміти – людині просто треба щось робити зі своїми лінощами", – розповідає Олексій Скидан.

Медіапопулярність до віщуна прийшла через міжнародне шоу "Битва екстрасенсів". Туди смілянин потрапив незвичним чином. Одного дня йому зателефонували з телеканалу та запросили на кастинг. Це здивувало Олексія: він не одразу зрозумів, як телевізійники про нього дізналися.

"Виявилося, що мій приятель заповнив за мене анкету. Він сам збирався на шоу і хотів, щоб я склав йому компанію. "Битва екстрасенсів" стала для мене експрес-курсами з підвищення кваліфікації. На жаль, довелося покинути шоу раніше. Через дії однієї з учасниць, яка у магічний спосіб позбувалася конкурентів, стало зле моїй доньці. Тож я поїхав додому і просто не з’явився на чергові зйомки", – пригадує маг.

Чи не найбільше з "Битви екстрасенсів" смілянину запам’яталося дивне село Мар’янівка, що на Київщині.

"З першого погляду, звичайне місце. Коли ж почав працювати, то з’ясувалося, що на одну живу людину у селі по три шибеника або утопленика. Я підійшов до місцевого озера і відчув енергетику померлої молодої жінки. Їй було трохи більше 30 років. Вона відкрила мені своє ім’я – Мар’яна", – розповідає віщун.

З’ясувалося, що колись давно вона жила у цьому селі і у неї були надзвичайні здібності. Люди її через це боялися і втопили в озері. За це ще з тих часів вона їм мститься.

Олексій Скидан радить кардинально не розмежовувати магів на білих та чорних. Адже не можна однозначно сказати, що одні хороші, а інші погані. Себе він стовідсотково не зараховує ані до перших, ані до других. Смілянин каже, що намагається дотримуватися рівноваги.

"Я йду посередині між ними. Щоб було зрозуміло, наведу приклад. За допомогою церкви можна вбити, є псалом, у якому наводиться церковне прокляття. Водночас за допомогою некромантії можна врятувати життя, – пояснює маг. – На землі завжди з’являлися та будуть з’являтися люди з екстрасенсорними здібностями. Білих та чорних магів у світі приблизно однакова кількість, принаймні їх сили будуть розділені порівну. Це як рівновага зими та літа, світла та тіні, життя та смерті".

Він зазначає, що надприродними здібностями володіли деякі письменники та художники. А природна та нев’януча краса багатьох актрис також пов’язана із впливом магічних сил. По допомогу до екстрасенсів часто звертаються і політики.

"Зокрема з Путіним працює дуже велика кількість екстрасенсів. Поки ця людина жива, конфлікт на території нашої країни не згасне. Але через певний проміжок часу до України повернеться не тільки Крим, а будуть приєднані і деякі кубанські території", – прогнозує слов’янський волхв.

За його словами, в українській політиці він поки що не бачить ту людину, яка принесе до України злагоду, розквіт та благополуччя.

Що ж до родинного добробуту, то маг радить людям відповідальніше ставитися до своєї ролі у сім’ї та пильнувати грошові потоки.

Ось декілька порад від Олексія Скидана, що допоможуть покращити фінансовий стан. По-перше, треба прибрати з лексики частку заперечення. Не казати, що немає грошей, а говорити, що вони є, але в недостатній кількості. По-друге, це ж стосується і роботи. Будь-яка робота має бути оплачуваною. Треба самому старатися не заборгувати та інших не робити своїми боржниками. Борги перекривають фінансові потоки. Ще бажано не давати гроші комусь у руки. Краще класти на стіл і платити так, щоб вам давали решту. Винесення сміття та гігієнічні процедури в оселі краще робити зранку. Крім того, бажано не займатися марнотратством та не робити спонтанні необдумані покупки. Вищі сили цього не люблять.

Фото: Facebook / Олексій Скидан