^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
23.05.2017 14:03
274 переглядів
0 коментарів
Область може залишитися без світла

У центрі Черкас відбувається черговий мітинг.

Днями на Черкасиобленерго оголосили безстроковий страйк. До нього долучилися не лише працівники Черкаського РЕМ, а й представники 11 районних відділень, пише Центр черкаських медіа .

Заборгованість по заробітній платі щодня зростає і на сьогодні становить 109 млн гривень. Люди не отримували заробітної плати майже п’ять місяців. Найбільший боржник підприємства – ПАТ "Азот". У проблемі працівники звинувачують попередню керівницю Світлану Кузьмінську.

За спожиту електроенергію "Азот" винен "Обленерго" 1,6 млрд гривень.

Сьогодні має відбудеться засідання НКРЕКП, на якому обговорять ситуацію, що склалася на Черкащині. Адже така проблема вникла лише в Черкаській області.

А поки працівники "Черкасиобленерго" мають намір перекривати дорогу і хочуть донести інформацію до Верховної Ради, Президента та Прем’єр-міністра.

На сьогоднішній акції протесту був присутній заступник міського голови Черкас Ігор Коломоєць та нардеп Сергій Каплін.

Голова федерації профспілок області Петро Шевченко повідомив, що конкретні дії влади люди чекатимуть два дні. За цей час делегація, у складі якої представники ОДА, облради, міськради, страйкому, федерації профспілок проведуть перемовини з Прем’єр-міністром.

Нагадаємо, фахівці масово почали звільнятися. На підприємстві відсутні кошти на придбання палива, спецодягу та матеріалів на виконання поточного і аварійного ремонтів. Це може привести до аварійних відключень соціально важливих об’єктів.

Читайте також : Енергетикам з Тального заборгували два мільйони зарплати