^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
18.05.2017 21:35
927 переглядів
0 коментарів
Керівництво Тальнівського району святкувало День вишиванки окремо від громади

18 травня по всій Україні відзначають Всесвітній день вишиванки, яка є гордістю українського народу та символом етнічної приналежності кожного з нас до рідної землі та своєї історії.

З цієї нагоди дорослі, малі і найменші жителі Тального взяли участь у щорічному "Марші вишиванок". Ішли одночасно із правого берега Тікича і лівого: від школи №1 і від міського центру культури та дозвілля. У всіх гарний настрій. Повсюдно лунають патріотичні гасла.

Навколо пам’ятника гетьманам із вишитих рушників роблять нерозривне коло – символ єднання нашого народу.

Попри те, що флешмоб проходив під вікнами районного керівництва, ніхто із "родителів" району до дітей не вийшов. Кажуть вони на когось-там розсердилися і проводили власний "флешмоб" у сесійній залі районної ради. Потім поїхали у Тальянки. А що – мають право!

У Тальному святкування продовжилося на Співочому Полі, концертною програмою за участі шкільних та дошкільних колективів.

Ініціатором та організатором свята був відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Тальнівської міської ради, виконком Тальнівської міської ради та міський голова Олексій Юрченко.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Унікальна на всю Україну кіностудія може припинити існування