^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
16.05.2017 22:16
260 переглядів
0 коментарів
Рятувальники Катеринопільщини провели акцію ''Запобігти. Врятувати. Допомогти!''

Катеринопільські рятувальники провели громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти! ", яка стала для школярів цікавим наглядним уроком, де вони ознайомилися із діяльністю пожежно-рятувальної служби і зрозуміли, якими важливим є правила безпеки життєдіяльності та заходи безпеки у повсякденному житті.

Під час цієї пізнавальної акції дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території району та про причини їх виникнення.

Також учні могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних, для хлопців це було дуже цікаво, адже саме в такі миті і зароджуються мрії про вибір майбутньої професії.

Працівники пожежно-рятувальної служби звернули особливу увагу присутніх на важливість дотримання основних правил безпечної поведінки у побуті при користуванні електричними та газовими приладами.

Також рятувальники пригадали учням правила безпечної поведінки в побуті, під час відпочинку і звернули особливу увагу на обережність під час перебування на водних об’єктах, та у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів, щоб не трапилося непоправне.

Важливість таких заходів у формі безпосереднього спілкування з дітьми напередодні літнього відпочинку добре усвідомлюють і педагоги, адже вони – ще один аспект виховної роботи, спрямованої на дотримання правил життєдіяльності, на розуміння дітьми справжньої цінності людського життя та здоров’я. Також такі пізнавальні та цікаві зустрічі з рятувальниками – це ще один переконливий доказ того, що робиться все необхідне, щоб життя дітей дійсно було безпечним і цікавим, сповненим самореалізації і радості гармонії зі світом.

Алла Соколовська,

провідний інспектор Катеринопільського РС УДСНС

Читайте також: Палії розгулялися не на жарт