^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
16.05.2017 18:34
808 переглядів
0 коментарів
''Ордана'' здобула друге місце на Всеукраїнському фестивалі

12 травня в Іллінцях на Вінниччині відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс народного хорового співу імені Віталія Іжевського. У ньому взяли участь 20 хорів із 5 областей України: Київської, Черкаської, Житомирської та Хмельницької.

Черкащину на фестивалі представляли два колективи – з Монастирища та Тального. Варто зазначити, народний аматорський ансамбль української пісні "Ордана" Тальнівського районного будинку культури посів почесне друге місце, з чим його і вітаємо!

– Вражений містом і тим, як нас приймали! Ви лише уявіть: все місто засаджене квітучими бордюрними квітами. Скрізь чистота! – розповідає керівник "Ордани" Микола Вовк. – А як нас приймали! Організатори забезпечили 600 учасникам дворазове харчування. Дякую усім, хто долучився до організації поїздки нашого колективу.

Всім гостям-конкурсантам організатори-господарі піднесли на рушниках запашні короваї. Учасники свята поклали квіти на могилу В. Іжевського та до пам’ятника П. Ніщинського, а ще кожен творчий колектив пов’язав кольорову стрічку на кущ калини – символ неньки-України, що росте перед будинком культури.

Організатори із приємністю зазначають: "Скажемо щиро, що Іллінці такого свята народного хорового співу ще не знали. Та й не кожне місто України може похвалитися проведенням подібного дійства з поетичною назвою "Над Собом пісня дзвінко лине".

Зазначимо, на сайтах районної ради та адміністрації відсутня інформація про значний успіх тальнівських аматорів сцени. Зате там є, як тальнівські депутати змагалися із катеринопільськими. Попри те, що цього року одні виступали у Маньківці, а інші – у Городищі, а як вони при цьому могли зустрітися – це творча таємниця авторів офіційного сайту.

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Катеринопільські депутати зайняли 2-ге місце у спортивних змаганнях