^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.05.2017 9:14
424 переглядів
0 коментарів
Білашки не перерахували гроші до районного бюджету

Цьогорічний план надходження субвенцій із сільських бюджетів районному становить 3,5 мільйона гривень. Ще понад 9,5 мільйона надійшло із бюджету міста.

Разом 13 мільйонів, з яких 10 призначені для фінансування програми "Здоров’я Тальнівщини" і 1,3 мільйона гривень – на підтримку сільських шкіл.

Найбільше субсидували у районний бюджет перерахували Лісове (603 929 грн.), Майданецьке (480 245 грн.), Романівка (439 921 грн.).

Значна частина їхніх коштів пішла на ремонт доріг. Решта – на функціонування сільських бюджетних установ.

Варто зазначити, що станом на 12 квітня субвенції із сільських бюджетів районному надали усі сільські ради, окрім Білашок.

Це означає, що тамтешнім місцевим керівникам байдуже до проблем освіти, медицини і культури. Чи може, грошей у сільському бюджеті нема?

Але ж депутат обласної ради і однин із керівників білашківського господарства "Промінь АА" Анатолій Скіченко на всіх зібраннях каже, що справно платить чималі податки.

Тому виникає логічне запитання: пане Скіченку, а вам не цікаво, куди діваються ваші податки і чому Білашки єдині не перерахували й копійки на підтримку сільських бюджетних установ?

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Рейтинг річних зарплат сільських голів Тальнівського району