^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.05.2017 8:45
501 переглядів
0 коментарів
Бюджетникам Тальнівського району не вистачає лише якихось дванадцять мільйонів гривень

У п’ятницю 5 травня депутати Тальнівської районної ради так і не почули від голови райдержадміністрації Василя Клименка фахового аналізу стану економіки району.

Чиновник звітував про соціально-економічний та культурний розвиток та здійснення делегованих районною радою повноважень. Коли він читав 48 сторінок тексту, спеціаліст на всю котушку крутила слайди, а керівник апарату Леся Соловей слідкувала, щоб ніхто із них не помилився. Кивала головою і щось помічала олівцем на аркушах.

Після завершення звіту депутат Олександр Пилипенко поцікавився, яке місце посідає наш район у обласному рейтингу.

– Зараз нема визначень рейтингу районів. Війна в країні, – відповів голова адміністрації. Він запевняє, що Тальнівщина у «золотій середині».

Втім, не всі депутати поділяють такий оптимізм.

– На бюджетній комісії йшлося про значне недофінансування районних зауважує депутат Ігор Новицький і запитує:-За рахунок чого плануєте вирішувати проблему?

З того, що дефіцит коштів по галузі освіти становить 6 мільйонів 138 тисяч гривень, по медицині – 5 мільйонів 558 тисяч гривень, Василь Клименко великої трагедії не робить. У культурі, після «реформи», до громади відійшли бібліотека і дитяча музична школа. Залишився лише районний будинок культури, якому теж вперто не вистачає 608 тисяч.

Вдумайтеся: бюджетникам району не вистачає на зарплату понад 12 мільйонів гривень, а очільник намагається зберігати гарну міну при поганій грі! Сьогодні тратить кошти на біл-борди, синтезатори та інші витребеньки, а через місяць-два буде проводити оптимізацію у медицині та освіті. Це ж голові РДА легше, ніж в поті чола працювати над наповненням бюджету.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Олександр Коротков просидів у ''буцегарні'' одну ніч