^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.05.2017 0:16
487 переглядів
0 коментарів
Деяких депутатів вкрай бентежить незалежність ''Колоса''

Депутати Тальнівської районної ради стали на заваді закону "Про реформування державних і комунальних засобів масової інформації". Їм не хочеться безкоштовно віддавати редакції свої 12% статутного фонду.

Проти передачі активно виступили депутат районної ради Микола Скіченко та депутат обласної ради Анатолій Скіченко.

– Чого це віддавати його безкоштовно? Хай вони платять. Віддайте мені, якщо ви такі добрі! Мене інтересує, скільки районна рада і адміністрація платить "Колосу" за те, щоб надрукували матеріали? – цікавиться Анатолій Скіченко.

– Договір про висвітлення статей на платній основі із "Колосом" не укладався, – уточняє доповідач Віталій Карпук.

Обласному депутату не подобається, що газета гудить районне керівництво. Тут його підтримує і голова адміністрації Василь Клименко. Чиновнику теж не подобається, що газети частенько його критикують.

Зауважимо, у проекті рішення записано, що свою частку районна рада передає редакції за умови забезпечення функціонування газети, збереження її назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості. Крім того, редакція 15 років за гривню орендуватиме приміщення в якому перебуває. Так вимагає закон.

Дискусія триває майже півгодини. Зрештою, депутати тричі голосують. Вісімнадцять із двадцяти одного присутніх підтримують проект рішення і зміни до нього. А ось голосування за рішення в цілому не набрало достатньої кількості голосів.

Утримуються "радикали" Микола Скіченко, Сергій Гудзенко та «бютівці» Володимир Танцюра, Володимир Бондарчук та Микола Слободяник.

Рішення не прийняте.

Нагадаємо, після того, як Тальнівська районна газета "Колос" опублікувала помісячні зарплати голови райдержадміністрації і його заступників, колектив заговорив про упереджене ставлення з боку районної влади.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Енергетикам з Тального заборгували два мільйони зарплати