^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.05.2017 22:53
1095 переглядів
0 коментарів
Європейські компанії замовляють продукцію з Лисянщини

Підприємець і фермер з Почапинець Володимир Погорілий з тієї когорти людей, які за що б не взялися, все у них у них виходить якнайкраще.

Володимир Григорович народився в селі Семенівка, закінчив технікум лісового господарства. Однак доля привела його у Почапинці і змусила залишити ліс, де він працював за спеціальністю.

- Сьогодні я займаюся підприємницькою діяльністю, маю власне фермерське господарство, - розповідає він. – Обробляємо 140 гектарів землі, вирощуємо зернові культури, утримуємо свиноферму, вівці, птицю.

Є також пилорама, звідки напряму відправляємо дошки нашим замовникам з Євросоюзу - у Польщу та Литву. З відходів деревини виготовляємо пелети для популярних нині гідролізних котлів.

Пелети з тирси виробляє в одному з цехів зруйнованого Почапинського цукрозаводу. Продукція швидко знайшли своїх покупців в районі і за його межами. І в такому, відносно дешевому, альтернативному паливному матеріалі, потреба зростатиме, переконаний він. І налаштований розширювати їх виробництво, закупляючи тирсу в інших районах області.

В найближчих планах Володимира Погорілого – влаштування сімейного відпочинку земляків і гостей Лисянщини на сільському ставку, в наметах, з рибалкою і юшкою.

Слід також згадати і про ще одну грань підприємницького таланту Погорілого – він з дружиною відкрив у селі кафе, де жителі та гості села залюбки проводять свій вільний час, справляють весілля, дні народження, поминки.

Володимир Григорович створив робочі місця для 34 своїх односельців, допомагає місцевій громаді коштами, матеріалами та послугами.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Холод картоплі не завада