^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.05.2017 8:36
675 переглядів
0 коментарів
Пішов з життя перший волонтер Лисянщини

Два місяці не дожив до свого 44-річчя волонтер Центру підтримки військовослужбовців Лисянщини Роман Павленко. Він помер від важкої хвороби в Черкаському обласному онкологічному диспансері.

Роман Павленко одним з перших початком АТО почав займатися волонтерством, постійно був на зв’язку з мобілізованими учасниками війни, допомагав їм та переймався їхніми проблемами.

Неодноразово їздив на передову та «нульові» позиції з гуманітарною допомогою. На схід доставляв теплі речі, продукти харчування, ліки, а ще – дитячі малюнки та обереги, створені маленькими лисянами. Також, неодноразово надавав адресну допомогу – військовим з Лисянщини, що перебувають в зоні АТО.

Роман працював на посаді керівника історичної комісії Лисянської районної спілки краєзнавців «Витоки», заступником головного редактора Лисянського журналу «Добридень», брав участь в україно-польській археологічній експедиції до Холодного Яру .

З 2002 року був інспектором археологічної комісії при Черкаській облдержадміністрації у Лисянському районі, членом правління Черкаського обласного осередку ВГО «Закінчимо війну».

"Життєвий шлях Романа Валерійовича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості. Він назавжди залишиться у серцях усіх, хто знав його, хто працював разом із ним, у серцях рідних, друзів, колег", - зазначили в некролозі керівники району.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також : Той, про кого пам’ятають буде жити вічно