^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.05.2017 18:26
1437 переглядів
0 коментарів
У святковій ході 9 травня взяли участь декілька тисяч тальнівців

Заходи розпочалися у Петропавлівському храмі УПЦ Київського патріархату із панахиди за загиблими у Другій світовій війні та молебню за захисниками України.

По завершенні кількатисячна колона вирушила від храму до Пагорба Слави. Дорогою молодь, «афганці» та ветерани АТО клали квіти до пам’ятників Невідомому солдату, землякам, які загинули у Афганістані, погруддя Тараса Шевченка, Гетьманам України та до меморіалу загиблим на майдані і в зоні проведення АТО.

На Пагорбі Слави студенти поклали гірлянду, а учасники заходу вінки і квіти. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять бійців Другої світової та російсько-української воєн.

Під час мітингу-реквієм присвяченого 72-й річниці Перемоги над нацизмом виступили міський голова Олексій Юрченко, очільники району Василь Клименко, Валентина Любомська, а також представники ветеранських організацій Василь Білозор та Павло Кваша.

На завершення дівчата із хореографічного гуртка міського центру культури і дозвілля виконали тематичну композицію присвячену Дню пам’яті та примирення. А хлопці у військовій формі і дівчата у фаті випустили в небо різнокольорові кульки.

Заходи продовжаться о 18 годині на Співочому полі благодійним концертом «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Зауважимо, напередодні, у День пам'яті та примирення міський голова Олексій Юрченко, начальник відділу культури Альона Качур та директор міського центру культури та дозвілля Людмила Якименко відвідали і привітали одинадцять ветеранів Другої світової війни, жителів Тальнівської міської об'єднаної територіальної громади.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також : Друга світова війна : український рахунок