^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.04.2017 16:23
669 переглядів
0 коментарів
Ірина Топтун розсердилася, бо їй не дають керувати

20 квітня у Тальнівському районному суді відбулося попереднє засідання за позовом Ірини Топтун до міської ради. Вона хоче щоб суд визнав протиправними рішення міської ради, поновив її на посаді, стягнув заробітну плату за вимушений прогул та відшкодував моральну шкоду.

На початку засідання суддя Катерина Міщенко з’ясовує чи позивач підтверджує вимоги викладені в заяві. Пані Топтун не піднімаючись каже «Так!»

-Коли звертається суддя, ви завжди маєте вставати, - робить їй зауваження суддя Катерина Міщенко.

Потім запитує те ж саме у її представника юрисконсульта ТОВ "КХП "Талне" з іноземними інвестиціями" Тетяни Коваленко. Та теж наполягає на задоволенні позову.

До слова, пані Тетяна й раніше безуспішно відстоювала обранців, які в опозиції до міського голови, коли ті хотіли повернути на посаду пані Дімітрову. Чому юристи із структур депутата обласної ради і борошномельного олігарха Короткова так переймаються долею близьких до екс-мера Біленка людей, можна лише здогадуватися.

Під час засідання до зали заходить працівниця канцелярії і дає судді клопотання з проханням долучити до матеріалів справи лист Василя Олійника із Національного агентства України з питань державної служби.

Як і слід було очікувати, копії стороні відповідача не знайшлося. Тому всі чекають поки представник відповідача Михайло Солошенко прочитає лист адресований пані Ірині.

Ознайомившись, Михайло Іванович повертає папери. Він вважає їх суб’єктивною приватною перепискою. Натомість зачитує заперечення на адміністративний позов. Там ідеться про те, що Ірина Топтун до обрання секретарем міської ради працювала архіваріусом. На першій сесії новообраної міської ради її секретарські повноваження припинилися. Далі за збігом обставин та через «несумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків з боку службових осіб» пані Ірину призначили на посаду, займати яку вона могла тільки пройшовши конкурсний відбір.

Виявивши порушення, було прийняте рішення запропонувати Ірині Топтун іншу посаду, або на загальних підставах взяти участь у конкурсі. Від обох пропозицій вона відмовилася. Тому була звільнена.

Варто зазначити, що 19 квітня за фактом незаконного призначення Ірини Топтун, головою Тальнівської міської ради Олексієм Юрченком видане розпорядження про проведення службового розслідування стосовно дій Лариси Дімітрової.

Не минуло й місяця після звільнення, як 4 квітня до Тальнівської міської ради надійшла заява від Ірини Топтун з проханням призначити її на посаду архіваріуса, або рівнозначну їй. Тому на попередньому судовому засіданні Михайло Солошенко повідомив, що заява розглянута і міським головою прийняте позитивне рішення. Про що пані Ірину повідомлено листом. Із 18 квітня вона мала б визначитися на яку посаду претендує, написати заяву і приступати до роботи. Конкурсного відбору на посаду архіваріуса та рівнозначну їй, не потрібно проходити.

-Я Вас прошу, давайте обійдемося без судової тяганини. Пишіть заяву і приступайте до роботи, - каже Михайло Солошенко.

Ірина Топтун підтверджує, що отримала із міської ради позитивну відповідь. Втім, каже, що на роботу повернеться виключно після рішення суду.

Така позиція відверто дивує суддю.

-А для чого Вам заходити у судові тяжби? Ви можете примиритися під час підготовчого засідання. Це був би найкращий варіант, - каже суддя Катерина Міщенко.

Та у плани Топтун і Коваленко це не входить. У їх діях простежується політика, а не здоровий глузд. Тому, пані Ірина не хоче ніякої іншої роботи, окрім начальника загального відділу. І заради цього готова судитися.

Перше засідання призначили на 8:30 4 травня.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Ірина Топтун позбулася керівного крісла