^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.04.2017 22:17
815 переглядів
2 коментарів
Суд позбавив Дімітрову шансів повернутися в керівне крісло

Тальнівський районний суд відмовив депутатам міської ради Олексію Недільку ("ветерани Афганістану"), Володимиру Міщенку ("Справедливість") та Ларисі Дімітровій ("Громадянська позиція") у їхньому позові до міського голови Олексія Юрченка. Вони хотіли щоб суд визнав незаконним та скасував розпорядження голови, яким він наклав вето на обрання секретарем міської ради Лариси Дімітрової.

6 квітня на судове засідання від позивачів прибули лише Володимир Міщенко, його представник Тетяна Коваленко та представник Дімітрової Сергій Щербан. Знову не прийшли Неділько та Дімітрова. Зате зі сторони відповідача були всі: міський голова і його представники.

Судове засідання розпочалося вчасно. Та і тривало воно відносно недовго.

Під час дебатів суддя уважно вислухав аргументи сторін.

Відповідач і його представники аргументовано спростували безпідставні звинувачення опонентів. Зокрема, представник відповідача Валерія Донаурова зазначила:

«Моя позиція викладена у додаткових поясненнях вони знаходяться у матеріалах справи. Позивачі просять скасувати розпорядження лише за двома позиціями. Перша – розпорядження не було належним чином опубліковане. Зауважую, у матеріалах справи є покази свідків про те, що відповідач розмістив його на інформаційному стенді. Друга підстава для подачі позову – при прийнятті розпорядження було відсутнє обґрунтування. Наголошую, у тексті чітко зазначено в зв’язку з чим наклав вето – з порушенням регламенту та закону України «Про місцеве самоврядування». Більш ширше обґрунтування мало бути зачитане на позачерговій сесії».

Крім того, Валерія Юріївна зазначила, що за 10 днів скликається чергова сесія, а тут іде мова про позачергову. Тому усі терміни були дотримані.

«Позивачі Неділько і Міщенко не змогли пояснити у чому порушені їхні права і свободи, – каже Валерія Донаурова. – Спосіб захисту позивачів не відповідає вимогам КАСУ, оскільки суд не може взяти на себе повноваження міської ради. На підставі викладеного, просимо відмовити у задоволенні позову у повному обсязі».

Вислухавши всіх, суддя Дмитро Дьяченко іде у дорадчу кімнату для прийняття рішення. За 15 хвилин повертається і читає постанову про відмову у задоволенні позову.

Нагадаємо, депутати міської ради Неділько, Міщенко і Дімітрова замість того щоб 2 лютого разом з однодумцями прийти на позачергову сесію і двома третинами голосів подолати вето, подали на міського голову до суду. Вони два місяці вимагали скасувати розпорядження, яким Олексій Юрченко зупинив дію рішення про обрання секретарем міської ради Лариси Дімітрової.

Олег ШАТАЙЛО