^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
13.03.2017 18:53
2224 переглядів
0 коментарів
Гороскоп від Ольги Соломки з 13 по 19 березня

Тароскоп на тиждень з 13 по 19 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

На горизонті з’являється надія на досягнення дуже важливих рубежів у вашому житті. Але все відбудеться не так швидко, як би вам хотілося. Тому цього тижня ви можете сховатися в собі для того, щоб дозріти до змін.

Тілець (21.04 – 20.05)

З чимось тимчасовим і непевним цього тижня вдасться розпрощатися. І ви від цього тільки виграєте, бо грошей і можливостей стане набагато більше. Та і вільного часу додасться – для себе і для родини.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Зміни цього тижня можуть бути досить кардинальними – все закрутиться з неймовірною швидкістю, і ви незчуєтеся, як раптом почнуть збуватися ваші найсміливіші і найзаповітніші мрії.

Рак (22.06 – 22.07)

Уже час вам підніматися на вищий рівень, ніж той, де ви перебуваєте зараз. Тож можете опинитися у вишуканому товаристві. Головне – не зазнаватися і дивитися на всі ці ігри немов би збоку, насолоджуючись процесом.

Лев (23.07 – 23.08)

На роботі очікуйте грандіозних змін, причому на вашу користь, оскільки вам можуть запропонувати щось дуже особливе. Це може бути покращення умов праці, нова посада чи новий напрям у роботі, який вам цікавий.

Діва (24.08 – 22.09)

Для того, щоб досягти певних успіхів у тій сфері, що ви задумали, вам знадобиться підтримка друга чи близької людини. Тоді і складнощі вас не торкнуться, і втрат вдасться уникнути, і цілі швидше досягнете.

Терези (23.09 – 23.10)

Ви сповнені ентузіазму, піднесення, використайте цей свій настрій для того, щоб започаткувати якусь нову справу чи напрям у вашій діяльності. Тим більше, що певні навички і знання у цій темі у вас уже є.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Приходить час рішучих дій. Досить вже маневрувати між крапельками, усвідомлюючи, що так само, як ви граєте іншими, вами також можуть маніпулювати. Додайте впевненість у ваше життя і насолоджуйтесь результатами.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Не дозволяйте кому не слід топтатися на вашій території – виставте кордони як зовнішні, так і внутрішні. Вам зараз доведеться зробити дуже важливий вибір щодо напрямку діяльності. Прислухайтеся не тільки до розуму, але й до серця.

Козеріг (22.12 – 20.01)

. З’явиться нагода налагодити дружні стосунки із впливовими і багатими людьми, які вам всіляко сприятимуть. Це допоможе вам просуватися вперед, до заможності і процвітання.

Водолій (21.01 – 19.02)

Матимете додаткове фінансування. Це може бути премія від керівництва, гроші від родини чи від близьких людей, які раптом захочуть вам допомогти матеріально. На роботі отримаєте неймовірний кайф від того, що всі гідно оцінять ваші старання і майстерність.

Риби (20.02 – 20.03)

Ви зараз дуже критично налаштовані, розумієте, що потрапили у якусь залежність, від якої захочеться втекти. Тому не дивно, що цього тижня ви вже зробите перші кроки в напрямку свободи, почнете свій шлях до нового вільного життя.

Прогноз для України.

Суспільство. Народ переймається своїми проблемами і налаштований досить позитивно – на вулиці і серці стає тепліше, навколо розвидняється.

Політика. На сцені з’являється дуже багата людина, яка починає свою гру. Можливо, якийсь олігарх буде бавитися в створення нової політичної сили

Економіка. Уповільнення темпів зростання, навіть застій. Можливе оприлюднення досить скандальної інформації щодо підкилимних справ у фінансовій сфері. Старі домовленості цього тижня можуть бути розірвані.

Міжнародні справи.Поманить ідея повернення боргів Україні, проте, що справжньої реалізації цього ще досить далеко. Всі справи в цьому напрямку немов би застрягли на півдорозі. І загалом – суцільна суєта суєт та даремне витрачання енергії.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.