^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.03.2017 14:23
1995 переглядів
0 коментарів
Гороскоп від Ольги Соломки з 6 по 12 березня

Тароскоп на тиждень з 6 по 12 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Нині будете щедрими зі своїми близькими – вам буде що їм дати, щоправда, натомість вирішите трохи їх повчити життю і покритикувати за те, що вони живуть не так, як ви. Дайте їм спокій…

Тілець (21.04 – 20.05)

Буде нагода відсвяткувати якесь свої досягнення, до якого ви прийшли власним розумом. Загалом, цього тижня будуть приводи порадіти життю – на вас очікує зростання і процвітання.

Близнюки (21.05 – 21.06)

На вашому горизонті з’являються нові люди, які запропонують вам непростий вибір – почуття чи вигода. Не спішіть робити цей вибір, оскільки можна буде отримати і те й, й інше.

Рак (22.06 – 22.07)

Перебуватимете в мріях та мареннях, дуже схоже на стан закоханості, коли для вас кохана людина оточена якимось чарівним ореолом. Відкривайте своє серце, впускайте в нього мир і радість.

Лев (23.07 – 23.08)

Матимете піднесений настрій – якісь радісні події увірвуться до вашого життя і ви досягнете своїх давніх задумів. Тільки не зволікайте, бо зараз наступає час рішучих дій, розкачуватися ніколи.

Діва (24.08 – 22.09)

Зараз ви перебуваєте у блаженстві – вас оточують приємні люди, які викликають тільки теплі відчуття. Та й з матеріальним станом все супер – можна насолоджуватися усім, що є. Дозольте собі цю насолоду буттям.

Терези (23.09 – 23.10)

Тиждень потребуватиме від вас рішучості – доведеться брати відповідальність на себе і відстоювати свої інтереси. Тож не варто гаяти час і дозволяти іншим користуватися вашою поблажливістю.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Початок тижня може видатися досить непростим, але вам вдасться виплутатися із незрозумілої ситуації і отримати перемогу у важливому двобої завдяки підтримці впевненої і підприємливої жінки.

Стрілець (23.11 – 21.12)

У ваше життя раптово увірвуться нові можливості, які можуть змінити його докорінно. Розраховуйте на підтримку близьких і несподівані подарунки і не думайте про те, що всі ці аванси доведеться повертати.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Хоч вам цього тижня і щаститиме, але це не означає, що потрібно миттєво використовувати всі шанси. Навпаки, варто увімкнути холодний розрахунок і дещо пригальмувати – тоді шансів на успіх буде більше.

Водолій (21.01 – 19.02)

.

Роботи може додатися, але вас тим не злякаєш – ви якраз вже готові до додаткових навантажень. Але не забувайте і про мрії, бо надходить час втілювати в життя те, про що давно собі намислили.

Риби (20.02 – 20.03)

Дайте собі перепочинок. Вам він зараз просто конче необхідний. Інакше тіло само запросить його через якусь хворобу. Тому краще вже зараз збавте оберти, більше спіть і просто валяйтесь, гуляйте без діла тощо.

Прогноз для України.

Суспільство.

.

Багато чого стає зрозумілим і у людей наступає прозріння, загострюється інтуїція і бачення причин та наслідків.

Політика.

Наступає період змін. Будуть прийняті досить оригінальні рішення, які можна сприйняти як перемогу. Це стосуватиметься і певних чиновників, і правил гри. Словом, можливі цікаві кадрові зміни.

Економіка.

Говоритимуть про нецільове використання коштів. Гроші будуть витрачені на якісь пишні святкування, проте, і якісь успіхи також можливі. Особливо, що стосується невеликого бізнесу.

Міжнародні стосунки.

Доволі провальний тиждень. Дуже поспішні рішення, які призведуть до розриву стосунків з якимись міжнародними союзниками. Знову можливе посилення ескалації на сході країни.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.