^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.03.2017 11:53
2167 переглядів
0 коментарів
''Не спробуєш – не взнаєш!'' У Катеринополі читали вірші Шевченка

На фото переможці конкурсу Тарасова вершина, які 3 березня братимуть участь у обласному огляді.(Анжеліка Ткачук та Анна Бондаренко).

22 лютого у катеринопільському будинку культури відбувся районний конкурс юних декламаторів "Тарасові вершини". У конкурсі взяли участь близько 25 школярів. Артистизм та декламаторське мистецтво учасників оцінювало компетентне журі.

1-ше місце поміж усіх декламаторів виборола Анна Бондаренко (школа №1), а 2-ге – Анжеліка Ткачук (ліцей). Іншим дітям організатори подякували за участь і вручили грамоти. Наразі переможниці конкурсу готуються їхати на обласний огляд.

"На районному конкурсі я читала дві поезії: "Моринці" Якова Івашкевича та "Плач Ярославни" Тараса Шевченка. Звичайно, як і всі учасники, хвилювалася. Були досить сильні суперники, але не всі. У подарунок отримала блокнот із чудовим орнаментом. Враження від заходу залишились позитивні. Було приємно, що усі знайомі, рідні та друзі вітали", ─ радіє Аня Бондаренко.

"А я читала уривок із поеми-послання "І мертвим, і живим…" ─ розповідає Анжеліка Ткачук. ─ Суперників було багато, кожен з яких, на мою думку, був гідний перемоги. Я вважаю, що такі конкурси потрібні, щоб ніхто не забував наших українських геніїв та борців за свободу. Ось, наприклад, як Тарас Шевченко. У подарунок отримала блокнот, оформлений у патріотичному стилі".

Чи готові дівчата до нових випробувань? Чи не бояться підкорювати ще вищі вершини?

"Трохи хвилююся перед обласним оглядом, але мені все-таки хочеться перевірити, на що я спроможна. Як то кажуть: "Не спробуєш – не взнаєш!" ─ посміхається Анжеліка

"На обласний огляд їхати не боюся, адже досвід у таких конкурсах уже маю, але, звісно, хвилювання присутнє," ─ каже Аня.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Катеринопільські ліцеїсти отримали паспорти