^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
24.02.2017 13:34
2907 переглядів
0 коментарів
Соліст гурту ''Вперше чую'' Григорій Вагапов одружується

Знаменитий катеринопільчанин, байкер, соліст гурту "Вперше чую" Григорій Вагапов одружується.

Усі надії шанувальниць Григорія Вагапова миттєво рухнули. Затятий холостяк і водночас батько трьох дітей одружується, до того ж із жінкою, що довгі роки була його найкращою подругою, порадницею, музою, його болем і спокусою, врешті ─ матір’ю його дітей – із Маргаритою Сірою.

Про своє щастя Григорій оголосив у "Фейсбук" увечері 19 лютого:

"Буду лаконічним, друзі! Я насправді повертаюсь. І тепер я більше не самотній. Моя кохана жінка, Маргарита Сіра – погодилась вийти за мене заміж! УРА!!!"

Маргарита Сіра теж не забарилась зі своїм коментарем, відписала 20 лютого о 4-тій ранку:

"Я відповіла ТАК! Ми другу ніч не спимо. Не через секс — його завжди було достатньо. Ми говоримо. Ми просимо пробачення, плачемо і пробачаємо. Сім років. Троє дітей на трьох. 15 лютого 2010-го Григорий Вагапов підвіз мене додому після "Сліва-Фесту", поцілував і я все зрозуміла. 15 лютого 2017 він зробив мені пропозицію телефоном з іншої країни. Коли вже майже було пізно. Коли я відпустила і нарешті почала жити".

Друзі та близькі вітають молоду пару, бажають їм всього найкращого і разом з тим цікавляться, коли буде весілля. Однак молодята не здаються, тримають інтригу.

"Не будемо зволікати, але не будемо й поспішати,─ кокетує Маргарита. І тут же поруч повчає: "Після 18:00 я не їм, а от о 3:30 саме час. Коли це з радістю приготував коханий. Даруйте тепло своїм близьким. Робіть чай, обіймайте, говоріть з ними".

"Очевидно саме так виглядає щастя! – каже одна із шанувальниць творчості Вагапова Ірина Лісова. ─ З постів пари видно, що перед нами закохані, які пройшли складний шлях, але не розгубили ані пристрасті, ані кохання. Хочеться, щоб вони зберегли той скарб, яким володіють упродовж усього життя".

Григорій щойно повернувся з Москви. Побажаємо парі щасливої сімейної долі, мудрості і, звичайно, ─ терпіння!!!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: ''Любов - це коли хочеться бути завжди разом…''