^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
20.02.2017 11:42
1976 переглядів
0 коментарів
Гороскоп від Ольги Соломки з 20 по 26 лютого

Тароскоп на тиждень з 20 по 26 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Роботи цього тижня у вас буде чимало, але вона вам подобається, тому ви чудово впораєтеся з усіма навантаженнями та зайвими обов’язками, що на вас навалять колеги і керівництво. Ну може трохи сумно буде.

Тілець (21.04 – 20.05)

Ви переходите на якийсь зовсім інший рівень вашої діяльності. Можливо, це буде нова посада, що принесе і додаткові гроші, і більший вплив. Бурхливо відсвяткуйте цю подію у колі однодумців.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ви з натхненням і готовністю візьмете на себе додаткову відповідальність. Ризикнете, звичайно, але цей ризик буде виправданим, оскільки принесе у ваше життя чималі гроші.

Рак (22.06 – 22.07)

В вашому житті стане більше любові. Потрапите в таке місце, де вас розумітимуть і захоплюватимуться. Та й на горизонті з’являються люди, які вам будуть приємні і з якими ви зможете тривалий час товаришувати.

Лев (23.07 – 23.08)

Наважуючись на нову справу не намагайтеся всі сили кинути на здійснення задумів. Просувайтеся поступово, не летіть попереду паротяга. Тільки зваженість і спокій приведуть вас до фінансового успіху.

Діва (24.08 – 22.09)

Будьте готові до душе швидких змін – тиждень цей буде просто карколомним. Ви раптово можете опинитися там, де давно мріяли, можливо, десь за кордоном. Насолодіться процесом, пограйте, маневруйте між різними можливостями.

Терези (23.09 – 23.10)

Час почивати на лаврах. До вас можуть звернутися люди за порадою, як до фахівця. І тут ви можете насолодитися славою і увагою неофітів. Покажіть все, на що ви здатні, продемонструйте клас!

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Ідея, що виникне у вас цього тижня, буде надзвичайно перспективною для вашої діяльності, тож уважно стежте за усім, що відбувається у вашій голові. Навіть можете залишати записник біля ліжка, щоб встигнути зафіксувати.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Інтенсивна розумова праця цього тижня вас дещо перевантажить. Тому краще вирушити десь відпочивати, варто хоча б на день кудись поїхати, аби перезавантажити мізки і поновити враження від життя.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Отримаєте прекрасні новини щодо вашого майна і статків, вони будуть примножуватися, тож можете ще обрати собі пару-трійку мрій, яких ви можете втілити найближчим часом.

Водолій (21.01 – 19.02)

Вам дещо набридне ваш звичний спосіб життя і вам захочеться багато чого змінити. І така нагода вам нині трапиться – хтось підкине грошенят, а хтось додасть рішучості – тож чарівний пендаль вам гарантований.

Риби (20.02 – 20.03)

Ваша рішучість і впевненість допоможуть досягти цього тижня бажаної перемоги – ви заявите про себе, як про людину, що може досягати свого. Та й в родині запанує мир і злагода.

Прогноз для України.

Суспільство. Люди будуть більше займатися власними стосунками і родинами, відчуваються емоції спокою і задоволення, хоча й доходитиме до економії і самообмеження, заколихані брехливими улесливими речами аморальних керманичів.

Політика. На вулиці політиків – свято, всі страхи позаду, звідкись прийдуть очікувані гроші. Чи то роздержавлювати щось будуть, чи розкуркулювати когось, чи МВФ розщедриться.

Економіка. Безробіття зростає, скорочення тривають, створюючи додаткові навантаження на бюджет. Тому влада задумається і прийме якийсь закон. Можливо, тимчасовий мораторій на скорочення, чи щось подібне.

Міжнародні стосунки. Хоч до нас місцями гарно ставляться і навіть запитують нашу думку, проте цього тижня перемовники від України отримають на горіхи. І буде зруйнована якась добре і довго вибудована пропозиція.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.