^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.04.2016 13:53
687 переглядів
0 коментарів
Через злодійські ''їжаки'' автобуси пробивали колеса

Під час спроби пограбування магазину «Торговий дім» (про це писала наша газета в попередньому номері) добряче постраждали водії автобусів Тальнівського АТП 17137. Річ у тім, що злодії застосували відволікаючий маневр. Спочатку вони приїхали на автостанцію й зробили вигляд, що збираються обчистити один із тамтешніх магазинів. Спрацювала сигналізація. Щоби поліція застрягла біля автостанції надовго злодюги накидали металевих «їжаків».

Однак поліцейські на приманку не попалися. Коли поступив сигнал із «Торгового дому», вони майже відразу були на місці й організували погоню за «Ауді» нічних грабіжників.

– На ті «їжаки» понаїжджали наші автобуси, – скаржиться голова правління АТП 17137 Віталій Накоп’юк. – Автобус «Тальне – Київ», що мав виїжджати о п’ятій годині ранку пробив обидва передні колеса. Ми мусили замінити машину, щоби не затримувати рейс. Водій Микола Заболотний іншим автобусом спіймав «їжака» аж під вечір. Теж мусив міняти колесо.

Нагадаємо, що минулого тижня поліція організувала погоню за автомобілем «Ауді». Ним приїхали до Тального заїжджі злодії, що мали на меті проникнути вночі в магазин «Торговий дім», що біля школи №2. Зловмисників цікавило лише золото. Погоня за ними результату не дала хоч поліцейські добряче побили автомобіль зловмисників. Однак потужний «Ауді» врятував своїх бідових господарів.