^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.02.2017 11:53
2954 переглядів
0 коментарів
''Колір'' з Людмилою Коллер завойовує Україну

Вона яскрава, нестримна й емоційна. Уродженка Лисянки Людмила Коллер, яку називають серцем і душею одеського інді-фолк гурту "Колір".Талановитій дівчині вже аплодували у всіх куточках України. Вона підкорила серця жителів Молдови і Придністров'я. Брала участь у таких фестивалях, як ВишФест (Вишиванковий фестиваль) -2014-2015 (Одеса), Бандерштат (Луцьк), Woodstok Ukraine - 2016 (Свірж) і RazomFest-2015 (Львів).

Пісні, записані в Мінську, під час Білоруського туру, увійшли в перший дебютний альбом гурту, який можна почути на всіх музичних порталах.

"Становлення нової української музики призвело до перегляду стандартів, коли жінки були уособленням "попси", а чоловіки формували обличчя вітчизняної рок-музики, - каже Людмила Коллер. - Тепер все частіше можна почути на концертах саме жіночі вокали і не лише в стилях близьких до софт-року, а й у важкій музиці, що традиційно була саме "чоловічим" напрямом рок-музики."

За версією авторитетного українського музичного ресурсу "Культпростір", гурт став одним з кращих музичних відкриттів минулого року, а солістка Людмила Коллер увійшла до десятки рок-виконавиць.

Випускниця Лисянського НВК розпочала свій пісенний творчий шлях з участі в "X-факторі", брала участь у "Битві хорів", після чого стала ініціатором створення гурту "Колір", який відразу став переможцем фестивалю вуличних музикантів.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: ''Пили сливовицю впереміш із самогоном і до ранку співали українські та словацькі пісні''