^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.02.2017 16:13
1472 переглядів
0 коментарів
''Любов - це коли хочеться бути завжди разом…''

Щороку закохані чекають Дня святого Валентина. Одні, щоб узяти шлюб, інші, щоб освідчитись або обмінятись подарунками, провести романтичний вечір. Сім’я Гриценків народилась 12 лютого, напередодні Дня закоханих. Тепер у них буде два свята поспіль. 29-річний Василь та 31-річна Світлана – пара зріла. Тож і погляди на життя, шлюб, кохання у них досить виважені й серйозні.

Знайомство

Василь: "Ми з Світланою познайомились в інтернеті, наприкінці січня 2016 року. Довгий час листувались, телефонували один одному, а потім, через два місяці, вирішили зустрітись. Жили майже поруч. Я в Єрках, а Світлана - у Стебному. За весь час телефонних розмов ми навіть фото не обмінялися, тому перше побачення було майже наосліп. В обох нас був досить негативний досвід попередніх стосунків, тож ми не дуже поспішали зближуватись. На першому побаченні ми посмажили шашлик на природі, посиділи в кафе, і я провів Світлану, навіть не поцілувавши".

Світлана: "Мушу визнати, така поведінка мене здивувала. Я б не допустила якихось вольностей на першому побаченні, але він геть і в щічку мене не поцілував на прощання. Тому я зробила висновок, що зовсім йому не сподобалась".

Василь: "Звичайно, це не так. Я просто боявся розпочинати нові стосунки. Попередній досвід мені підказував, що нічого хорошого з цього не вийде. Але наступного дня Світлана посварилася з родичами. Як тільки я про це дізнався, запропонував прогулятися, щоб трішки її заспокоїти. З тих пір ми не розлучаємось. Як то кажуть: "Не було б щастя, та нещастя допомогло".

Чи є в наших молодят недоліки?

Василь: "Ой, та які там у неї недоліки! Вона досконала. Навіть те, що вона сама вважає капризами, для мене це дитячі пустощі. Її капризи я готовий виконувати усе життя. Стараюсь бути уважним. Знаю, що любить цукерки "Бджілка", тож частенько їх купую для неї . Раніше я ненавидів розсольник, але Світлана його так смачно готує, що тепер я його полюбив. Якщо доведеться колись наймати бригаду електромонтерів з підйомним краном, щоб покласти їй квіти на 8-й поверх пологового, то найму. Я вважаю, що кожна жінка цього достойна. Знаю, що її дратують розкидані речі. Але з часом я зрозумів, що вона права. Буває розкладеш інструменти, потім щось перебило роботу, і повертаєшся до неї через тиждень. А інструменти валяються. Тепер я такого не допускаю, навіть, коли переконаний, що завтра продовжу майструвати. Усе має лежати на своїх місцях.

Світлана: "Серед Васиних недоліків можу назвати тільки один. Він ще не зовсім перестроївся з холостяцького життя. Може десь засісти після роботи з друзями, а я чекаю. Хочу, щоб він завжди був поруч. Я не ставлю перед ним захмарних цілей, ну там путівку в Єгипет до Пасхи, чи квартиру в Києві. Прийшов із цукерками додому – це вже увага, якщо колись не зможе і цукерок купити – переживемо. Головне – гарне ставлення, а не якісь матеріальні речі. Адже можна дарувати дружині путівки й квартири, але при цьому зраджувати і зневажати її. Це точно не для мене".

Що таке любов?

Василь: "Любов – це з розумінням ставитись до своєї половинки, ловити її кожен погляд, рух, відчувати, коли доречно запитувати, а коли промовчати. Коли любиш, проявляєш терпіння до недоліків коханого. І, звичайно, чоловік має дати жінці відчути, що вона єдина, неповторна, кохана, що вона Жінка. Обіцяю, що все робитиму задля цього і часто влаштовуватиму вечори при свічках".

Світлана: "Любов – це бажання повсякчас піклуватися про коханого, робити щось заради нього, підтримувати його. Любов - це коли хочеться бути завжди разом…"

Експрес-опитування показало, що Василь і Світлана майже ідеальна пара, обоє вважають, що гроші повинен заробляти чоловік, а витрачати – жінка, що відпочивати на дивані перед телевізором вони мають разом, мити посуд по черзі. Роботу на дачі Василь вважає виняткого своєю, Світлана – спільною. Обоє хочуть мати одну дитину. Але Василь більше хоче хлопчика, а Світлана – дівчинку. "Хто б не народився, приймемо з радістю, особливого значення стать не має," ─ поспішають в один голос уточнити.

Ну що ж, хочеться побажати, щоб при такому взаєморозумінні вони прожили довгі і щасливі роки й зустріли старість. Щастя та родинного тепла!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: У стрічці про катеринопільця зіграв Безруков