^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.02.2017 14:32
1919 переглядів
0 коментарів
Гороскоп від Ольги Соломки з 13 по 19 лютого

Тароскоп на тиждень з 13 по 19 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Натхненна робота у творчому товаристві спонукатиме вас до гнучкості і маневреності. Але вам це зовсім не притаманно, тому можуть виникати ситуації, коли ви будете готові все кинути і піти, коли щось йде не по-вашому.

Тілець (21.04 – 20.05)

Робота принесе нові фінансові можливості – прибавку до зарплати, премію, зустріч з успішними людьми, пропозицію обійняти вищу посаду, що принесе додаткові гроші. Тож насолоджуйтеся своїм тривалою фінансовою удачею.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ви цілком задоволені собою, але вже час зменшити свої апетити і розпочати нове життя з усвідомленої аскези. Побудьте на самоті, заспокойтеся, обдумайте свої подальші кроки. І рушайте в нове життя.

Рак (22.06 – 22.07)

.Вже завершується ваш непростий перехідний період , у вас з’являється більше ідей, бажань, натхнення. Хочеться впрягтися в плуга і показати цьому світу все, на що ви здатні. Бережіть сили!

Лев (23.07 – 23.08)

Потурбуйтеся про захист свого майна і фінансів – перевірте замки, секретні коди і паролі, оскільки є вірогідність проникнення. Також не зайвим буде отримати кваліфіковану допомогу фахівця з безпеки.

Діва (24.08 – 22.09)

Вам цього тижня не завадить використати свій розум і підключити холодний розрахунок, коли доведеться укладати угоди, які можуть змінити ваш статус. Очікуйте на здійснення ваших давніх планів.

Терези (23.09 – 23.10)

Тиждень принесе прекрасний радісний настрій, причиною якого буде прекрасна новина. Можливе святкування якоїсь милої події у родинному колі. Загалом, почуваєтесь надзвичайно піднесено.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Зміни, які давно вже назрівали, можуть відбутися вже цього тижня. Та й будь-які справи нині просуватимуться занадто швидко. Але ви контролюєте ситуацію і самі встановлюєте правила.

Стрілець (23.11 – 21.12)

На вас намагатимуться тиснути, змусити робити щось таке, що суперечить вашим уявленням про справедливість. Але у вас вистачить сил відстоювати свої ідеали і свої кордони.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Зберігайте спокій і нейтралітет і вам дістануться усі лаври. Тож насолодіться відчуттям перемоги, і обов’язково відсвяткуйте у колі друзів і однодумців визначну подію.

Водолій (21.01 – 19.02)

Цілком стабільний період, коли вам не треба кудись рватися вперед, а краще задовільнитися тим, що вже є. На часі – прийняття важливого рішення, але його реалізація відбудеться дещо згодом.

Риби (20.02 – 20.03)

Незважаючи на те, що ви – суперпрофессіонал, який уже неодноразово доводив свій високий рівень, цього тижня можливі неочікувані, хоч і тимчасові, складнощі з грошима. Тож саме час розібратися зі своїми страхами щодо грошей.

Прогноз для України.

Суспільство. Маємо якусь нову ідею, яка захоплює широкі маси і дарує надію на швидке покращення. Народ захоплений почуттями, особистим життям і душевними переживаннями.

Політика. Схоже, що більшість депутатів знову будуть сибаритствувати, насолоджуватися життям і витати у хмарах, не звертаючи увагу на те, що у країні назрівають зміни, причому, доволі кардинальні.

Економіка. Ми наближаємося до доволі складного періоду, люди опиняться в ще більше в скруті, посилюються тенденції зубожіння і безробіття, хоча ці всі негаразди подаватимуться як перемога.

Міжнародні стосунки. Отримаємо цього тижня кілька знаків від міжнародної спільноти про прихильність до нас, у тому числі і матеріальну, але грошей нам дадуть значно менше, ніж обіцяли раніше і ми на те розраховували.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.