^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
07.02.2017 16:17
1537 переглядів
0 коментарів
''Навіть не віриться, що тут можна буде займатися, та ще й безкоштовно''

Одним із ініціаторів створення тренажерного залу в Катеринополі виступив директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олег Васецький.

"Катеринопільщина – моя маленька батьківщина, ─ каже Олег Володимирович, ─ тому цей край особливий для мене. Він завжди однаково рідний і дорогий, скільки б разів сюди не приїздив. Тому коли буваю в цих місцях, запитую себе, що можу змінити, чим допомогти. Сьогодні це тренажери для заняття спортом, вчора ремонт спортзалу, музейної кімнати, завтра щось інше, не менш важливе для громади. Бо саме в користі для людей вбачаю свою основну місію. Дуже хочеться, щоб наша спільна справа принесла дорогоцінний плід: щоб цей Будинок культури став центром дозвілля молоді, яка не виїжджала звідси в пошуках роботи, а навпаки, залишалася тут і розбудовувала рідну Катеринопільщину, Черкащину і зрештою всю Україну".

На урочисте відкриття тренажерного залу прийшло до трьох сотень людей: депутати обласної ради від ВО "Черкащани" Олександр Коваленко та Артур Футима, очільник селища Іван Гегедош, районне керівництво – голова КРДА Ольга Ніколенко, голова Катеринопільської районної ради Віталій Верета, заступник голови КРДА Ольга Шарига, учителі, журналісти, містяни, а також величезна кількість дітей та молоді, задля яких, власне, цей зал і створювався.

Усіх приємно вразив вигляд оновленого, відремонтованого спортзалу, ремонт якого здійснювався за благодійної допомоги ВО "Черкащани" і особистої підтримки Олега Васецького. Але найбільше вражень викликали нові тренажери.

"Я такі бачив лише по телевізору та у великих містах. Навіть не віриться, що тут можна буде займатися, та ще й безкоштовно", ─ дивується 15-річний ліцеїст Вадим Олійник.

Спортінвентар, зокрема тренажери, було закуплено на благодійні кошти ТОВ "НВФ"Урожай" та ТОВ "Катеринопільський елеватор", на суму 200 тисяч гривень. Ще 250 тисяч гривень було надано на ремонтні роботи у спортивному комплексі.

Ольга Ніколенко нагадала катеринопільчанам, що попри свято, усі зібралися тут не задля розваг, оскільки на Сході України гинуть наші побратими, і майже кожен день наша країна зазнає тяжких втрат. Присутні пом’янули загиблих на Майдані та в АТО хвилиною мовчання. Ольга Петрівна пояснила, що наразі задля показу тренажери поставили у спортзалі, але потім їх перенесуть у спеціально обладнане для тренувань приміщення. Спортзал працюватиме у звичному режимі.

З вітальним словом виступили також Олександр Коваленко та Артур Футима. Представники "Черкащан" передали козацькому товариству "Калниболотський курінь" комплект книжок патріотично-виховного змісту для розвитку козацької педагогіки, катеринопільським шахістам вручили набори шахів, а юним футболістам – спортивну форму.

У інтерв’ю нашому виданню Олександр Коваленко сказав: "Я щасливий, що тепер нашим дітям буде де проводити вільний час. Ми їм створили умови, а тепер – справа за ними. Хай працюють, розвиваються".

Цю ж думку поділяє і "черкащанин" Артур Футима: "Добре, якщо в Катеринополі з’являться професійні спортсмени. Ми тільки "за". Але першочерговим нашим завданням є розвиток спортивної культури поміж населення. Наразі масовий спорт важливіший спорту високих досягнень".

Ведуча заходу Юлія Пономаренко запросила присутніх чоловіків узяти участь у флешмобі, що розпочався у США на підтримку ветеранів війни, а згодом завоював серця й українців. Наш флешмоб проходить під гаслом "22 віджимання на підтримку воїнів АТО". Катеринопільчани гідно підтримали цю естафету, до участі приєдналися навіть дівчата.

Серед почесних гостей заходу був триразовий чемпіон світу, абсолютний чемпіон Європи з жиму лежачи, майстер спорту міжнародного класу, директор ВП "Птахофабрика "Вінницький бройлер" ─ Ігор Лещенко. Він зробив коротку презентацію свого чемпіонського сходження, пояснив, що за спортивними досягненнями завжди стоїть важка й наполеглива праця, сила волі й характеру, а насамкінець пожартував, що до спорту треба обов’язково залучати дівчат.

"Якщо у цьому залі не буде дівчат, то толку не буде. Жінки – це стимул для кожного спортсмена завойовувати нові вершини," ─ підсумував Ігор Васильович.

Із численними кубками, грамотами та нагородами Ігоря Лещенка катеринопільчани мали можливість ознайомитись тут же. Насамкінець, Ігор Лещенко провів майстер-клас, розповівши присутнім, як правильно користуватися кожним тренажером. На кращого тренера годі й сподіватися.

Директор катеринопільської дитячо-юнацької спортивної школи "Колос" Олексій Куценко тренажерами задоволений: "Прекрасний інвентар ─ і для дорослих, і для дітей. Кожен тренажер уже випробував на собі. Працюють відмінно. Дякуємо спонсорам за чудовий подарунок".

Після завершення заходу ми запитали школярів, чи будуть вони відвідувати тренажерний зал. "Звичайно будемо!" ─ в один голос відповіли Артем Юрчик, Еміль Гасимов та Олексій Гончар. Останній, до речі, наполегливо займається пауерліфтингом (підняття штанги), воркаутом (вправи на спортмайданчиках) та боксом. Можливо, майбутні чемпіони світу тренуватимуться саме в катеринопільському тренажерному залі. В добру путь!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ